“ДОКИ ГРІМ НЕ ГРИМНУВ…”

Коли минулої середи біля
кінотеатру “Дружба” запрацювала техніка, хмільничани подумали: “Нарешті комунальники взялись за роботу. І кінотеатр буде врятовано”.

 

Адже з тих пір, як дах над кінотеатром впав, минуло майже три місяці. А роботи з впорядкування приміщення розпочались лише після публікації матеріалу “Кінотеатр під відкритим небом “Армагеддон”. Але чи дійсно взялись за ремонт, поки що не відомо, бо працівник ЖЕКу, який працював у кінотеатрі, на запитання, чи розпочали ремонт відповів: “Який ремонт? Начальник сказав забрати дошки”.
Водночас начальник ЖЕКу Юрій Прокопович запевнив, що ремонт, все ж таки, розпочато, зараз розчищають завали, а після того будуть проводитись ремонтні роботи даху.
Виявляється, що вплив на владу через громадськість дає позитивний результат і змушує чиновників виконувати свої обов’язки. Як будуть проходити роботи з відновлення приміщення, поживемо-побачимо. А дана ситуація є свідченням того, що чиновницький апарат міської ради на чолі з міським головою Сергієм Редчиком працюють за принципом відомого українського прислів’я “Доки грім не гримне…”.

 

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of