ЩИРА ВДЯЧНІСТЬ ВІД УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ ТА СОЛДАТСЬКИХ МАТЕРІВ І БАТЬКІВ

Мій син, Валерій Бонсевич, офіцер Збройних сил України, нині перебуває на службі в Краматорську. Те, що зараз там відбувається, ми щоденно бачимо з екранів телевізорів. Я, як батько, турбуюсь за свого сина, намагаюсь допомогти, чим можу.

Одного разу в телефонній розмові син сказав, що дуже часто доводиться прати, адже в тих умовах одяг швидко брудниться. Я вирішив переслати хлопцям пральну машинку. Оскільки в мене грошей на неї не було, я звернувся до волонтерів та підприємців. На моє прохання відгукнувся приватний підприємець з Хмільника, депутат міської ради Юрій Шевченко, який за власний рахунок купив та відправив хлопцям пральну машинку. Телефонуючи, син від імені солдатів просив передати подяку тому, хто зробив їм такий необхідний подарунок. Тому, шановний Юрію Павловичу, прийміть щирі слова подяки від українських воїнів, а також велике Вам спасибі від солдатських матерів та батьків.
Нехай зроблене Вами добро стократ повернеться до Вас. Бажаю, щоб Ви завжди жили в мирі, злагоді й достатку. Міцного вам здоров’ я та довголіття.
Святослав Бонсевич.
с. Жданівка.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of