Будують Європу у своєму дворі

Жителі багатоповерхівок, що знаходяться по проспекту Свободи та вулиці Літописній не чекають, поки Європа прийде до них, а власними силами та за власні кошти будують маленьку Європу у себе в дворі. Щороку жителі будинків дружно виходять на прибирання двору та прилеглої території. Не став винятком і нинішній рік. Тільки виглянуло сонечко, а у дворі скрізь чисто та прибрано. Дитячі майданчики та сходи висвічують новенькою фарбою. Цей двір справедливо можна назвати найкращим та ставити в приклад.
За словами голови будинкового комітету Володимира Калугіна, жителі із задоволенням працюють над поліпшенням інфраструктури та порядку в дворі.
Похвалився Володимир Калугін і постаментом лева, якого цьогоріч встановили на прибудинковій території. Такий подарунок жителям зробив приватний підприємець Євгеній Ласкорунський. Постійно на благоустрій фінансову допомогу надає депутат міської ради Юрій Шевченко. Окрім цього, він також є організатором та спонсором громадських заходів та різноманітних дитячих конкурсів, які часто проводяться у їхньому дворі.
– Тут проживають добрі, працьовиті люди і кожен намагається допомогти, чим може. Хто фінансами, хто фізичною працею і за це я їм дуже вдячний, – говорить Володимир Володимирович.

Наш кор.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of