У Хмільнику зграї злих псів можуть загризти і навіть з’їсти людину

Я жителька міста Хмільника Тетяна Денисенко, і тема, про яку піде мова – не нова, адже вона вже порушувалась і серед депутатів, і на сторінках місцевої преси, але реакції нуль. Сладається враження, що міському голові наплювати на людей.
Справа в тім, що наше курортне місто просто кишить бродячими собаками. Зграї злих псів запросто можуть загризти і навіть з’їсти людину. Мабуть, саме цього чекає міський голова Сергій Редчик, зважаючи на його бездіяльність. Я проживаю в самісінькому центрі міста по Проспекту Свободи, а вийти у двір страшно не лише дітям, але й дорослим. Людям неодноразово доводилось відбиватись від нападу собак. Моя дочка працює до ночі і повертається з роботи після 23-ї години. На неї неодноразово нападали озлоблені тварини. Нещодавно зграя накинулась так, що сама вона відбитись не змогла. На щастя, трапився якийсь чоловік, який допоміг. І якби не щасливий випадок, важко навіть уявити, що могло б трапитись. Весь великий двір живе в постійному страху за життя та здоров’я своїх дітей. Щоб вийти у двір, треба брати з собою лопату чи дрина якогось, аби відбитись від оскаженілих тварин. Жити з постійним страхом неможливо, потрібно негайно щось робити.
Тому звертаюсь до міського голови з проханням вжити заходів щодо забезпечення захисту хмільничан. Адже перед виборами Ви обіцяли «золоті гори», але той кредит довіри, який посадив Вас в крісло очільника міста, Ви не виправдали. За період Вашого керівництва ситуація в місті не лише не покращилась, а стає дедалі гіршою у всіх сферах життєдіяльності і безпеки громадян.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of