«Боєць» знову першим став

Минулої неділі у м. Вінниця пройшов Чемпіонат України із Зендокай карате-до 2017. У змаганнях брали участь 240 спортсменів з Київської, Одеської, Івано-Франківської та Вінницької областей. Турнір проходив у спортивному комплексі «Нокаут».
Змагання, як завжди, проходили у дружньому настрої, спортсмени дивували новими здібностями, а глядачі тепло підтримували оплесками кожен поєдинок.
Клуб «Боєць» знову завоював І командне місце, адже виборов 11 золотих медалей: Алієва Наталія, Котенкевич Михайло, Човган Ярослав, Лук’янчіков Олександр, Олійник Максим, Нечай Ілля, Сітарчук Андрій, Городівська Анастасія, Шліхта Руслан, Мазур Дмитро, Приймук Дмитро; 14 срібних: Котенкевич Іван, Сліпун Олександр, Калачик Максим, Мороз Андрій, Паршивлюк Максим, Калачик Олег, Боровський Олег, Калачик Богдан, Поліщук Олена, Заіка Дмитро, Мельник Олександр, Ціховський Олександр, Красільніков Сергій та 7 бронзових медалей: Франчук Артем, Носалюк Олексій, Захаров Павло, Борисюк Владислав, Яцков Юрій, Дмитрук Владислав, Лисак Олександр.
Спортсмени клубу «Січ» вибороли одне перше місце: Григорчук Дмитро та три других місця: Іваніцький Антон, Сидоренко Ірина, Стаднік Юрій.
Ще однією приємною подією турніру стало нагородження керівника клубу «Боєць» Сергія Городівського чорним поясом «ІІ Дан», який він відстояв на літніх зборах минулого року.