ХТО І НАВІЩО ПРИВІЗ ТІТУШОК У ХМІЛЬНИК?

– Ми не повинні допустити того, щоб тут, на благодатній Хмільницькій землі, в центрі Європи, народились нові “гіві”, “мотороли” та інша нечисть, яка прагне безмежної влади і має людей за рабів.

9 червня цього року хмільничани стали свідками, а дехто і жертвами завезеної в наше місто тітушні.
Те, що відбувалось, нормальній людині навіть в голову не вкладається. Близько десятка невідомих осіб намагались влаштувати масовий безлад в Хмільницькій районній лікарні, потім блокували роботу райдержадміністрації, а на завершення ці проплачені молодики цинічно нападали на людей та влаштовували провокації в самісінькому центрі міста. Жертвою найнятої гоп-компанії став головний лікар облфізлікарні Олег Бабій. Саме на нього вони накинулись біля Хмільницького районного суду, обзивали, принижували честь і гідність. Чого хотіли ці люди – незрозуміло, судячи з їх поведінки було видно, що вони не володіють ситуацією в місті та районі, адже жодних вимог вони нікому не надали. Зважаючи на це, стає зрозуміло, що перед ними стояло чітке завдання скомпрометувати роботу районної влади та влаштувати безлад, створити комусь піар-шоу.
Під час цієї брудної акції з вуст псевдоактивістів звучали якісь бредові звинувачення та образи.
Як з’ясувалось згодом, так званими «активістами» були вінницькі хлопці, але серед них виявилось і двоє хмільничан – депутат міської ради Руслан Терещук, який є близьким до народного депутата України Петра Юрчишина та Іван Маташ – рідний племінник Сергія Маташа, помічника того ж таки нардепа. Вони коригували дії та давали вказівки тітушкам. Саме присутність цих людей допомогла розібратись у тому, хто за всім цим стоїть. Такі брудні технології близькі колишньому заступнику голови райдержадміністрації, запеклому регіоналу Сергію Маташу. У місті ходили і ходять чутки, що саме він забезпечував безперебійну відправку тітушок на антимайдан у 2013 році.
Зараз ця одіозна фігура, застосовуючи різні брудні методи, рветься очолити виконком Хмільницької міської ради. Але ж серед членів виконкому є люди, які пройшли Майдан – справжні патріоти України. Як їм працювати під керівництвом того, хто до останнього підтримував Януковича і сприяв кровопролиттю та породженню війни на Сході України? Я вважаю, що людям з такими політичними біографіями не місце у владі.
Звертаюсь до всіх свідомих громадян не піддаватись на провокації, чітко розуміти, що такі акції коштують немалих грошей. Треба просто задуматись, кому вигідно, щоб ситуація в місті та районі була напруженою, а серед людей панували недовіра та хаос. Слід пам’ятати, що з таких акцій розпочиналась війна на Сході. Ми не повинні допустити того, щоб тут, на благодатній Хмільницькій землі, в центрі Європи, народились нові “гіві”, “мотороли” та інша нечисть, яка прагне безмежної влади і має людей за рабів.
Я також закликаю правоохоронні органи всіх рівнів вжити суворих заходів, аби припинити цей безлад, захистити людей, покарати винних. Ми живемо в правовій державі, в якій повинно панувати лише верховенство права.

Євгеній БУТКЕВИЧ,
голова райдержадміністрації.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of