День двору єднає хмільничан

Свято День двору, започатковане приватним підприємцем, депутатом міської ради Юрієм Шевченком кілька років тому у своєму дворі, набуває популярності та вже активно проводиться у інших дворах багатоповерхівок міста.

Нещодавно це свято традиційно відбулось у дворі по Проспекту Свободи. Щороку до цього своєрідного, але чудового свята приєднується все більше учасників та глядачів. А минулого вівторка це свято вперше було проведено в дворі по вулиці 1-го Травня, 56. На нього завітали та взяли участь діти з двору, який знаходиться по Проспекту Свободи.
Діти з великим задоволенням беруть участь у святкуванні, кожен прагне проявити свої здібності та таланти. Вони співають, танцюють, розповідають вірші, беруть участь у різноманітних конкурсах та отримують подарунки. А батьки, дідусі, бабусі із захопленням спостерігають за їх виступами. Чудові фокуси присутнім представило наукове шоу «Шалена лабораторія».
По завершенні концертної програми діти ласували солодощами.
Голова будинкового комітету по Проспекту Свободи Володимир Калугін розповідає, що діти вже так звикли до цього свята, що з нетерпінням його чекають. Завдяки цим заходам вони стали активними, дружнішими, а це свідчить про те, що це чудове свято об’єднує людей.
Такої ж думки дотримується і голова будинкового комітету по вулиці 1-го Травня, 56 Зоя Головань. Не приховуючи задоволення, вона говорить, що це свято наче зв’язок між поколіннями, воно спонукає до спільної роботи дітей, батьків, бабусь, дідусів, а ця спільна робота породжує щось нове та приносить задоволення. “Завдяки цьому заходу між нашими дворами зародилась дружба, діти познайомились, у них появились спільні інтереси”.
Володимир Калугін та Зоя Головань подякували ведучим свята Оксані Соловей та Олі Сотник, адже ці юні талановиті дівчата справжні майстри проведення таких заходів.
Вони також подякували Юрію Шевченку за допомогу в організації, за подарунки та фінансування, за турботу про дітей та за встановлені у їхніх дворах прекрасні альтанки.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of