В Україні на ремонт доріг буде направлено додатково понад 3 мільярди гривень

Уряд продовжує виконувати масштабну програму ремонту доріг по всій країні. У 2017 році на ремонт доріг в державному бюджеті України було передбачено 30 млрд. Завдяки перевиконанню бюджетних планів і розподіленню коштів спецконфіскату на дороги в цьому році буде додатково виділено ще 3,25 млрд грн.

Нагадаємо, що це стало можливим завдяки тому, що 13 липня Верховна Рада ухвалила запропоновані урядом Володимира Гройсмана зміни до бюджету-2017, які передбачають збіль-шення фінансування видаткової частини головного фінансового кошторису країни. Такі зміни стали можливими завдяки перевиконанню плану по наповненню бюджету. Відновлення економіки і пожвавлення підприємницької діяльності дозволили додатково зібрати 28 мільярдів гривень, які будуть направлені на збільшення фінансування інфраструктурних і соціальних проектів, підвищення безпеки держави і зміцнення енергонезалежності. Уряд виконує своє головне завдання – трансформувати економічні успі-
хи держави в покращення життя українців.
Що стосується Вінницької області, як зазначає голова облдержадміністрації Валерій Коровій, цього року заплановано здійснити капітальний ремонт доріг державного значення на суму 376 млн.грн.
– В планах – здійснення поточного середнього ремонту доріг загального користування на суму 1 753 млн.грн., експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування на 195 млн.грн., також заплановано здійснити ремонт доріг комунального значення площею 514,3 тис. м2 на 250 млн. грн., – зазначає Валерій Коровій.
Наразі виготовлено також проектно-кошторисну документацію для капітального та поточного ремонту 11 мостів і 185 км доріг.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of