ПРАЦІВНИКИ РИНКУ ЗАБИЛИ НА СПОЛОХ

Обурення хмільницьких підприємців викликало те, що минулої п’ятниці на ринку торгували “чужинці”

І справді, того дня вперше в місті Хмільнику приїжджі з іншихрегіонів торгували речами, і коштували вони вдвічі дешевше, ніж у наших підприємців.
Минулого понеділка хмільницькі підприємці, а їх було більше півсотні, зустрілися з цього приводу з міським головою Сергієм Редчиком. Пояснюючи ситуацію, вони акцентували увагу на тому, що через підприємницьку діяльність «чужинців» їм, виходить, немає що робити по четвергах і неділях, оскільки ціни на товари заїжджих набагато нижчі і, крім того, в них виникають сумніви стосовно законності цієї торгівлі. Вони також стверджували, що приїжджі начебто з Молдови, бо бачили автомобілі з молдавськими номерами. З натовпу ви-гукували, що навіть будуть перекривати дороги, але не допустять сюди «чужих». Були й претензії до міського голови: чому він надав дозвіл на те, щоб на ринку торгували немісцеві.
На всі питання відповів начальник управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради Юрій Підвальнюк. Він наголосив на тому, що міський голова не має законного права заборонити підприємницьку діяльність будь-якого суб’єкта, якщо в нього є всі дозвільні документи. Він розповів також і про те, що кожен підприємець-хмільничанин так само
має право торгувати у будь-якому куточку нашої країни. Міський голова Сергій Редчик пояснив усім присутнім, що питаннями діяльності ринку займається виключно його директор, оскільки це не комунальна установа, а господарюючий суб’єкт. А з його боку, відповідно, можливі дії з врегулювання конфлікту лише законним шляхом. Він пообіцяв хмільниць-
ким підприємцям, що направить начальнику поліції доручення про перевірку так званих, за словами місцевих підприємців, «підозрілих людей».
Питання, що хвилює хмільничан, ще не вирішене, оскільки воно буде ще вивчатися. А для подальшого подолання конфлікту в четвер, 5 жовтня, відбулася нарада за участі підприємців і працівників відповідних служб.
Про деталі вирішення конфлікту читайте в наступних номерах газети «Життєві обрії».

Коментувати

1 Comment on "ПРАЦІВНИКИ РИНКУ ЗАБИЛИ НА СПОЛОХ"

  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Игорь Павельчук
Member

Наш базар потрібно спалити з такими цінами на одях та продукти в Вінниці та Хмельницькому дешевше в два рази …..А наші зажерлись бідні сильно на джипах їздять і хати строят !!!!!