Шана та вдячність за добросовісну працю

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку 2 жовтня голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, перший заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Павло Горбатюк і директор територіального центру соціального обслуговування Хмільницького району Наталія Міськова відвідали Уланівське стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування, в якому на сьогодні проживає 21 особа (інваліди та одинокі непрацездатні громадяни).
Зоя Григорівна і Павло Андрійович поспілкувалися з людьми, поцікавилися їхнім самопочуттям і умовами проживання. Разом з побажаннями довгих років життя і подякою за добросовісну працю гості подарували ковдри, посуд і солодощі для стареньких.
Завідуюча відділенням Раїса Главацька і працівники відділення своєю щоденною копіткою працею та покликом душі піклуються про підопічних, підтримують теплими словами, розрадою і порадами, які так необхідні їм. При потребі мешканці Уланівського стаціонарного відділення забезпечуються життєво необхідними ліками, проводиться консультативна допомога та стаціонарне лікування на базі закріпленого Уланівського відділення Хмільницької центральної районної лікарні.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of