Ми повинні донести суть реформ до людей, аби вони не викликали страху та недовіри

10 листопада в приміщенні облдержадміністрації під головуванням заступника голови – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулась нарада щодо роз’яснень пенсійної, освітньої та медичної реформ.

Участь у нараді взяли керівники профільних служб облдержадміністрації, представники засобів масової інформації районів та завідуючі відділами (секторами) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрацій. На початку наради Ігор Івасюк ознайомив присутніх з осовними положеннями чотирьох ключових реформ: медичної, освітньої, пенсійної реформи Уряду, а також про ситуацію з оформлення субсидій, при цьому наголосивши:«Ми маємо максимально донести основну суть реформ до людей, аби вони не викликали страху та недовіри, а навпаки, люди мають бути чітко обізнані у цій сфері. Найбільшу дискусію викликає довгоочікувана медична реформа, оскільки в медичній галузі змін не відбувалося близько 25 років. На відміну від медичної, пенсійна реформа є більш сприйнятлива для людей. Ознайомившися з нею, можна зрозуміти, як вона діятиме. Реформа освіти є вимогою часу, яка дає нам значний поштовх у майбутнє. Нарешті у нас створена концепція нової української школи. З одного боку притаманними їй глибокими педагогічними традиціями, а з іншого – сучасна, тому що відповідає вимогам і потребам суспільства та дає можливість дитині бути конкурентноспроможною у всьому світі».

Про основні аспекти реформ проінформували керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації. Зокрема, про ситуацію щодо нарахування субидій в області та монетизацію субсидій директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, про реалізацію в області пенсійної реформи – начальник Головного управління пенсійного Фонду України у Вінницькій області Олена Корчака. Детально ознайомила присутніх з нововведеннями у медичній галузі директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, про реалізацію в Україні освітньої реформи- заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна. Підводячи підсумки директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк наголосила, що сьогоднішня зустріч з представниками профільних департаментів щодо реформ ініційованих Урядом Володимира Гройсмана, організована з метою детального ознайомлення представників районних ЗМІ з позитивними змінами в разі впровадження реформ.

 

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of