ОПЕРАТИВНИЙ ТИЖДЕНЬ

 За минулий тиждень до Хмільницького відділення Калинівського відділу поліції Головного управління національної поліції у Вінницькій області надійшло 95 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 16 внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Серед них – тілесні ушкодження (1), крадіжки (9),шахрайство (1), ДТП (1), наркозлочини (1). Протягом тижня Хмільницьким ВП проводилась робота по профілактиці, виявленню правопорушень. Складено 137 адміністративних протоколів. Виявлено та  задокументовано 3 факти насильства в сім’ї (173-2 КУпАП), виготовлення, зберігання самогону та апаратів для вироблення (ст. 176 КУпАП) – 8, по 178 КУпАП складено 20 адміністративних протоколи, перевищення водіями транспортних засобів швидкості руху, невиконання сигналів регулювання дорожнього руху, порушення правил перевезення людей та інших правил дорожнього руху ст. 122 КУпАП – 47; керування транспортними засобами особами, які не мають права керування, або водіями, які не мають при собі чи не пред`явили для перевірки відповідних документів ст. 126 КУпАП – 9; керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані сп`яніння ст. 130 КУпАП – 0. Станом на 20.11.2017 року Хмільницьким ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області розшукується 12 осіб, які переховуються від органів досудового розслідування та суду, 1 безвісти зникла особа та 3 особи, що ухиляються від обліку в КВІ. З початку листопада 2017 року було розшукано 2 особи, які ухиляються від суду. Також з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства на території м. Хмільника та Хмільницького району проводяться оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». З метою профілактики та попередження скоєння кримінальних правопорушень, в тому числі в публічних місцях, відповідно до щодобових розстановок на охорону публічної безпеки та порядку заступає 2 групи реагування патрульної поліції (по 3 співробітники в одному екіпажі), а також задіюється наряд ДСО. А також запрошуємо на службу. З 17 листопада 2017 року розпочато набір в поліцію на зайняття вакантних посад   поліцейських сектору реагування патрульної поліції та поліцейських ізоляторів тимчасового тримання Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. В Хмільницькому відділенні поліції вакантна 1 посада поліцейського сектору реагування патрульної поліції та 1 посада поліцейського ІТТ №6. Прийом анкет та документів триває з 17 до 29 листопада 2017 року. Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті https://nabir.np.gov.ua та у визначений строк подати необхідні документи до ГУНП у Вінницькій області, за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб. №111.

У разі виникнення запитань при заповненні онлайн-анкети, а також для отримання будь-якої іншої додаткової інформації щодо конкурсу, ви можете звернутись за телефонами:
(0432) 594-222, (067) 430-52-67,
(073) 311-74-06.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of