Завдяки проекту в Кривошиях з’явився власний транспорт

Минулої середи в Кривошиях відбулася презентація проекту «Запровадження системи збору твердих побутових відходів в Кривошиївській територіальній громаді», яка стала переможцем 14-го обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич та голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич.

Під час свого виступу перед громадою сіл Кривошиї та Колибабинці Олександр Крученюк зазначив: – Сьогодні ми з вами можемо спостерігати успішну реалізацію проекту, який став переможцем 14-го обласного конкурсу проектів регіонального розвитку щодо закупівлі тракторів для вивезення твердих побутових відходів. Питання вивезення сміття стоїть гостро не лише у містах, а й у селищах. Завдяки спільним зусиллям, об’єднавши фінансовий ресурс обласного бюджету, місцевого, а також спонсорські  кошти громаді вдалось придбати трактор, який вивозитиме побутове сміття з села Кривошиї та із сусідніх сіл. Окрім того, придбаний транспорт здатен очищати і дороги від снігу, що теж досить важливо. Сьогоднішня подія є яскравим прикладом того, коли і  ромада, і місцева влада мають бажання жити краще і об’єднують свої зусилля для досягнення спільної мети. З перемогою у проекті та придбанням нової техніки жителів Кривошиївської громади привітали керівники району Євгеній Буткевич та Зоя Бонсевич.
За успішну реалізацію проекту «Запровадження системи збору твердих побутових відходів в Кривошиївській територіальній громаді” Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради був нагороджений Кривошиївський сільський голова Юрій Шевченко.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of