Всі питання були підтримані депутатами

Сьомого грудня у малому залі районного Будинку культури відбулася 22-а сесія районної ради 7  скликання. Серед 34 депутатів присутніми були 23. В роботі сесії взяв участь заступник голови обласної ради Михайло Кременюк. 

Як і завжди, сесія розпочалася із вшанування загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання, після чого робота продовжилася у звичному режимі. Першим питанням сесії був звіт голови районної ради. Зокрема, Зоя Бонсевич повідомила, що за звітний період районною радою було проведено десять пленарних засідань, на яких було розглянуто 149 питань. Протягом звітного періоду до районної ради надійшло 132 звернення громадян. У своєму звіті голова районної ради Зоя Бонсевич наголосила, що зі всіма матеріалами, питаннями та рішеннями сесій районної ради депутати і громадськість завжди можуть ознайомитися на веб-сайті. Також вона зазначила, що жодне питання не виносилось у сесійну залу, поки воно не було попередньо розглянуте на постійних комісіях. На сайті районної ради постійно висвітлюються культмасові заходи, які проходять у територіальних громадах нашого району. Багато роботи було зроблено у різних сферах  життєдіяльності району, чимало сил та ресурсів було затрачено на реалізацію проектів, не менш важливою є й співпраця районної ради з громадськими організаціями Хмільниччини. Зоя Григорівна подякувала всім депутатам, головам комісій, членам президії районної ради за належне виконання своїх обов’язків та злагоджену співпрацю, сільським головам та всім, хто дбає про розвиток рідного краю – за розуміння й підтримку. Після того, як Зоя Бонсевич прозвітувала про виконану роботу районної ради, до присутніх звернувся заступник голови обласної ради Михайло Кременюк, який привітав усіх з подвійним святом – Днем місцевого самоврядування та святом Великомучениці Катерини. Також він щиро подякував керівництву району і депутатам за плідну працю, наголосивши, що саме на таку оперативну й злагоджену роботу мають рівнятися інші органи місцевого самоврядування, після чого вручив Зої Григорівні нагороди від  Верховної Ради України. Далі було розглянуто питання про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Хмільницького району на 2016-2020 роки «Безпечна Хмільниччина – взаємна відповідальність влади та громад», про районну програму висвітлення діяльності Хмільницької районної державної адміністрації та Хмільницької районної ради в засобах масової інформації на наступний рік, про програму та порядок здійснення видатків районного бюджету на проведення та відзначення різноманітних заходів. Про районну програму надання адресної одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, які потребують соціального захисту та підтримки на 2018 рік, про внесення змін до районної програми «Підтримки сім’ї, дітей та молоді району на 2017-2019 роки», про внесення змін до Програми фінансової підтримки громадської організації «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» на 2017 рік поінформував
голова постійної комісії районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення Микола Дорош. Про питання, які стосувалися фінансової сфери, розповів голова постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку Дмитро Бойко. Про списання аварійного приміщення – загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Скаржинці повідомив голова постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності Володимир Гуменюк. Загалом на сесії було розглянуто десять важливих питань. На розгляд сесії пропонувалося додати питання про уповноваження голови районної ради, в якому йшлося про те, щоб уповноважити голову районної ради Зою Бонсевич укладати договори з Сальницькою сільською радою та вжити інших необхідних заходів для реалізації районного проекту «Нове віконечко гріє, як сонечко». Всі питання були підтримані депутатами, за них вони  проголосували в цілому.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of