“Кращий двір”

Минулого тижня було підведено підсумки конкурсу «Кращий двір». Найкращим було визнано двір, який знаходиться по вулиці Літописна і проспекту Свободи. Переможцю конкурсу організаторами було виділено кошти у розмірі 3500 гривень, які підуть на благоустрій двору.
Як далась перемога і завдяки чому вдалося її досягти, розповідає голова будинкового комітету Володимир Калугін.

– Насамперед хочу відзначити те, що це спільна перемога усіх жителів наших будинків. Я переконаний, що без підтримки громади цього неможливо було б досягти. Вісім років я голова будинкового комітету і мене дуже тішить те, що з кожним роком люди стають все активнішими. Щоразу, коли у дворі щось робиться, до нас приєднуються нові люди, які хочуть допомогти і порадою, і фізичною працею. Серед них і старші люди, і молодь, і навіть діти – усім хочеться принести якусь користь, чимось допомогти. А перемога у конкурсі стала лише підтвердженням того, що разом ми робили гарні і добрі справи. За період мого головування жителями будинків зроблено дуже багато. Зокрема, було встановлено помпу на криницю, переобладнано дитячий майданчик, посаджено фруктовий сад. У нас започатковано гарне свято «День двору». Всього, що робиться не злічити, адже працюємо щоденно цілий рік. Своїми силами робимо ремонти у під’їздах, фарбуємо стіни, ремонтуємо та фарбуємо обладнання на спортивному та дитячому майданчиках. Скажу відверто, що ця спільна праця об’єднує людей, породжує спільний інтерес між різними поколіннями, навчає шанувати працю та поважати старших.
Від імені усіх мешканців висловлюю щиру вдячністьголовному “локомотиву” всіх наших доягнень, депутату міської ради Юрію Шевченку. Саме завдяки його підтримці та фінансовій допомозі двір активно розвивається, стає затишним та комфортним. Ця людина завжди готова прийти на допомогу, завжди вислухає, порадить, підтримає. Саме він неодноразово виступав спонсором проведення свята “День двору”. Завдяки йому у дворі встановлено новеньку бесідку та чудовий стадіон, відкриття якого відбудеться навесні.
Я вважаю, що перемога в конкурсі – це ніщо інше, як оцінка нашої громадської позиції, організованості, взаємоповаги та солідарності. Вітаю мешканців наших будинків з перемогою та
дякую усім, хто зробив внесок у розвиток двору. Бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди, достатку. До нових перемог!

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of