Солодощі та розваги від Святого Миколая

19 грудня українці традиційно святкують День Святого Миколая. Саме цей день для багатьох стає так званим початком новорічно-різдвяної метушні та початком сезону подарунків. 

 

 

За легендою, покровитель цього свята приходив до дітей і дарував їм солодкі подарунки або,
навпаки, залишав під подушкою різочку. Робив це він виключно вночі, щоб ніхто його не помітив. Малюки можуть знайти свій сюрприз під подушкою, у чобітку біля дверей, у чоботі під ліжком, у мішечку на вікні або на каміні. 19 грудня в День Святого Миколая діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і ті, які перебувають під опікою, виховуються у прийомних
сім’ях, їхні батьки, опікуни отримали від Святого Миколая вітання, солодкі подарунки, різноманітні призи, святкову гостину та веселе свято в ресторані “Лісний”.
Відкрила святкову програму начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана
Костюк. Зі святом дітей привітали голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич і голова районної ради Зоя Бонсевич.
– Діти – майбутнє нашої країни. Саме від вас, дорогі діти, залежить, якою Україна буде завтра, – зазначив у своєму привітанні голова райдержадміністрації. Євгеній Буткевич і Зоя Бонсевич подарували дітям великий красивий торт та окремо кожній дитині вручили солодкий
подарунок і вітальну листівку. Святкову програму продовжили казкові герої. З дітьми проводилися різноманітні конкурси, танці, веселощі та розваги. Кожна дитина мала можливість продемонструвати свою кмітливість, креативність, талант або хист. Дітки розказували вірші, співали пісні та отримували від Миколая гостинці. Адже для нього немає кращого задоволення, аніж в його грудневі іменини радувати малюків, які, сидячи в нього на колінах, так щиро і радісно посміхаються. На завершення свята для дітей було організовано святкову гостину.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of