Спортивний сезон-2017 завершено!

Протягом календарного року юні майстри маленької ракетки ЦДЮТ м.Хмільника неодноразово радували вболівальників цього прекрасного виду спорту своїми спортивними здобутками. У їхній скарбничці 25 призових місць, здобутих у чемпіонатах області. Другий рік поспіль команда м.Хмільника стає чемпіоном обласної спартакіади серед школярів.

Після другого туру обласної дитячої ліги команди юнаків та дівчат займають лідируючі позиції.
І ось останній штрих твиступу хмільничан у відкритому міському турнірі до Дня Святого Миколая серед юнаків та дівчат2003-2005 р.н., 2006 р.н. та молодших. В цьому святковому
турнірі взяли участь 53 юних спортсмена з Вінниці, Літина, Уланова,Сальниці, Шевченкового
та Хмільника. З перших зустрічей стало зрозуміло, що боротьба за призові місця буде запеклою.
До фінальної частини змагань із хмільничан пройшли Глодний Олександр, Цимбалюк Леонід, Трофимчук Артем, Шабанов Богдан, Алексєєва Наталія, Даценко Олександр, Вітвіцький Олександр, Шемета Софія, Бевз Дар’я та Постоюк Юля.
Чемпіоном турніру серед юнаків 2003-2005 р.н. став Глодний Олександр, який у фіналі обіграв свого товариша по команді Цимбалюка Леоніда з рахунком 3:1. У Леоніда – срібна нагорода. ІІІ місце посів представник Вінниці Горбовський Дмитро.
Чемпіоном турніру серед дівчат стала Телень Вікторія з Вінниці, її землячка Томіна Катерина
посіла ІІ місце. Бронзову нагороду виборола представниця Хмільника Алексєєва Наталія.
Дуже вдало виступили і представники молодшого покоління тенісистів Хмільника.
Зокрема, Даценко Олександр посів першу сходинку п’єдесталу, перегравши у фінальній
частині змагань усіх суперників. ІІ місце посів його запеклий суперник Гнатишен Євген з Вінниці. ІІІ місце виборов Вітвіцький Олександр (м.Хмільник). Серед молодших дівчат перемогу святкувала вінничанка Потапова Лариса. ІІ та ІІІ місця посіли хмільничанки Шемета Софія та Бевз Дар’я відповідно. З 12 нагород 7 вибороли хмільничани (2 золоті – Глодний О., Даценко
О.; 2 срібні – Цимбалюк Леонід, Шемета С.; 3 бронзові – Алексєєва Н., Вітвіцький О., Бевз Д.). Безперечний успіх наших талантів! Вони гідно перегорнули останню сторінку спортивного
2017 року!
По завершенні змагань переможців та призерів було нагороджено дипломами та медалями.
Юні спортсмени, тренери, батьки, вболівальники висловлюють щиру вдячність міському голові Редчику С.Б., начальнику відділу з питань фізичної культури і спорту Хмільницької міської
ради Пачевському В.Г., директору ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Євтодію М.А., суддям Купріновичу М.В.
та Венту О.П. за гарну організацію і проведення турніру, та сподіваються, що такий турнір стане