Воїни світла, або з якими здобутками зустрічають професійне свято Хмільницькі енергетики

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, молодих спеціалістів, які лише починають свій шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося. Про трудові будні та життя колективу розповідає начальник СО “Хмільницькі ЕМ” Олександр Плотиця.

– Завдяки злагодженій роботі всього колективу СО «Хмільницькі ЕМ» мають гарні трудові здобутки. Так, зокрема, нещодавно було виконано роботи з капітального ремонту ліній електропередач у м. Хмільнику та с. Чернятинці, проведено заміну 96 опор. У Хмільницькому районі відремонтовано 23 трансформаторні підстанції, замінено 91 ввод до будівель та споруд
голих проводів на ізольовані в с. Чернятинці. Розчищено 140 кілометрів трас ПЛ-0,4 кВ, це 127% від запланованого та 48 кілометрів ПЛ-10 кВ – 132% від запланованого.
На сьогоднішній день в СО «Хмільницькі ЕМ» працює 131 працівник. Я з впевненістю можу сказати, що це професійний згуртований колектив, який чітко розуміє своє важливе завдання.
Аби покращити знання персоналу, в учбовому центрі ПАТ «Вінницяобленерго» здійснюється
курсова підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації персоналу. Зокрема, у 2017
році пройшли навчання та підвищили кваліфікацію 19 наших працівників.
Як і годиться, напередодні професійного свята було відзначено найкращих працівників.
Цього року ними стали: водій автотранспортних засобів транспортної групи А. Тищенко, який
отримав відзнаку «Почесний енергетик ПАТ «Вінницяобленерго», оператор ЕО та ОМ ІІ
розряду групи операторів С. Тищенко нагороджена Грамотою ПАТ «Вінницяобленерго», головний інженер В. Снігур нагороджений грамотою Вінницької ОДА, а світлина інженера виробничо-технічної групи В. Дощич занесена на Дошку пошани ПАТ «Вінницяобленерго». Також слід відзначити плідну роботу електромонтера з експлуатації розподільних мереж І. Гобеляка, фото якого занесено на районну Дошку пошани. За вагомий внесок у розвиток енергетики та високий професіоналізм заступник директора з енергозбутової роботи
В. Мастєров нагороджений Подякою Міністерства енергетики та вугільної промисловості
України, а юрисконсульт І категорії П. Коцулим – Грамотою Міністерства енергетики та вугільної
промисловості України. Уміють наші енергетики і відпочивати, адже вважаємо, що гарний
відпочинок – це фундамент успішної та ефективної роботи. У вільний від роботи час ми
ведемо активний спосіб життя, полюбляємо подорожувати та проводити дружні зустрічі волейбольних та футбольних команд як на місцевому рівні, так і з командами інших ЕМ.
З гордістю хочу відзначити завзятість і наполегливу працю нашої спортивної команди, яка, за традицією, цього року взяла участь у дванадцятій спартакіаді на базі СО «Хмільницькі ЕМ».
Завдяки спортивній вдачі та волі до перемоги А. Ядвіжина, В. Гладька, О. Євтухівського, команд з міні-футболу та волейболу наші спортсмени зайняли перше місце у фінальних змаганнях серед 28 структурних одиниць ПАТ «Вінницяобленерго». Для будь-якого, нехай навіть найпримхливішого мандрівника, Україна – дивовижна країна. З кожним роком енергетики Хмільника відкривають для себе нові горизонти: відпочивали в с. Грибовка на узбережжі Чорного моря та в аквапарку «7 океан» м. Хмельницького, милувались казковими краєвидами Закарпаття у Солотвино, Рахові та дивовижною красою, що відкривається з незрівнянної Говерли. Ми, енергетики, щоденно заряджаємо енергією кожен дім у містах, селах, кожне свято. Тож нехай усі новорічні свята та робочі будні наступного року будуть наповнені світлом, теплом, енергією щирих привітань від рідних друзів, колег.

З Днем енергетика та наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of