Подорож в країну Новорічну

Що може зрівнятися з новорічним святом, коли кожна дитина потрапляє до чарівного світу, де оживають казкові герої, починаються зимові канікули, під час яких на дітей чекають веселі розваги, святкові новорічні концерти та вистави. Та що вже казати про дітей, якщо і у дорослих це свято викликає щиру усмішку та радість. І немає значення, скільки тобі років, – все одно ти чекаєш зустрічі з казковим Дідом Морозом. Це, можливо, і є те найяскравіше свято дитинства — із ялинкою, іграшками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуронькою, танцями, піснями і подарунками!
Із великим задоволенням діти, батьки, бабусі переглянули святкове дійство у Вишеньківському ДНЗ “Сонечко” , яке підготували для них вихованці дитячого садочка.
Не менш цікавою була зустріч Нового 2018 року і у Вишеньківській ЗШ І–ІІІ ст. Було безліч новорічних сценок, пісень, танців та конкурсів.
Новий рік — свято, яке не буває без приємних сюрпризів, тому всі учасники свята отримали щедрі подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

Наталія ГУМЕНЮК,
завідувачка бібліотекою.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of