Різдвяні ігри – 2018

У м. Хмільнику вже стало гарною традицією щороку проводити відкриті святкові турніри з настільного тенісу. Не став винятком і цей рік.
У «Різдвяних іграх-2018» взяли участь юні гравці маленької ракетки 2007 року народження і молодші та ветерани спорту з Вінниці, Могилів-Подільського, Гнівані, Жданівки, Уланова та Хмільника.

Серед хлопчиків 2007 року народження в захоплюючій боротьбі І місце виборов Даценко Олександр, ІІ місце за рахунок сили волі “вирвав” Сімаков Максим, ІІІ місце
посів наймолодший учасник змагань Гульчук Іван. Усі хлопці з Хмільника.                                                    У дівчаток перемогла представниця Могилів-Подільського Тітус Анна, ІІ місце виборола Постоюк Юля, м.Хмільник. Її сестричка Постоюк Настя посіла ІІІ місце.
Родзинкою турніру стала гра ветеранів. За їхньої згоди в турнірі взяв участь
представник молодої команди Хмільника Глодний Олександр. Це зробило змагання
більш яскравим та захоплюючим, адже кожен з ветеранів хотів довести, що є ще
порох у порохівницях, і можливість обігрувати молодих, більш витривалих спортсменів.
В результаті безкомпромісної боротьби І місце виборов представник Гнівані Башликов Андрій, який програв лише одну зустріч за весь турнір. ІІ місце посів Глодний Олександр, програвши у вирішальній зустрічі лише чемпіону змагань. ІІІ місце посів хмільничанин Гульчук Володимир.
Загалом з 9 призових місць сім завоювали представники Хмільника.
По завершенні змагання переможці та призери були нагороджені грамотами та
медалями.

М. Купрінович, керівник гуртка настільного тенісу.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of