Сервісні центри МВС відзвітували за 2017 рік

Реформа сервісних центрів МВС – це безпрецедентний випадок створення єдиної концепції надання державних послуг по всій Україні, запровадження державно-приватних партнерських відносин та інноваційних підходів, доступності державної установи для громадян та комунікаційної відкритості. Успіхи цієї реформи стали можливими завдяки підтримці державних установ, міжнародних партнерів та громадських ініціатив.

– Темп проведення нашої реформи дуже інтенсивний і ми не збираємося його збавляти. За цей час майже вся Україна відчула зручності сервісних центрів МВС, ми запустили мобільні сервісні центри МВС, понад мільйон громадян перевірили свої знання на онлайн-тренажері з правил дорожнього руху, понад два мільйони скористалися нашими нововведеннями у послугах – розповідає начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
Нові сервісні центри МВС запрацювали по всій країні. Було презентовано 50 центрів
нового зразка. Вони об’єднані єдиною візуальною концепцією, побудовані за принципом відкритого офісу, обладнані електронною чергою, інформаційними боксами, системою оцінки якості послуг.
За результатами набору у фронт-офіси сервісних центрів було працевлаштовано
52% учасників.
Ці люди пройшли тренінги з клієнтоорієнтованості, з них 97 відсотків ніколи раніше не працювали в системі органів МВС, але 79 відсотків мали досвід роботи у сфері обслуговування.
Мобільні сервісні центри за 8 місяців здійснили понад п’ятнадцять тисяч послуг.
Спеціально обладнані машини виїжджали на запити місцевих органів влади у найвіддаленіші населені пункти.
Понад 4 мільйони клієнтів, які щороку відвідують сервісні центри, змогли оцінити швидкість та зручність надання послуг. В 2017 році тут було проведено 1 287 836 реєстраційних операцій, вперше видано 352 840 посвідчень водія, виявлено 1124 авто зі зміненими чи підробленими номерами, 226 викрадених транспортних засобів.
Нововведення в послугах сервісних центрів МВС стосувалися мінімізації часу отримання послуги, тепер він становить від 30 хвилин до трьох годин. Окрім цього було запроваджено фотофіксацію під час проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, почали видавати міжнародне посвідчення водія, запровадили сервіс перевірки документів для подорожі за кордон на авто. Тепер в
сервісних центрах МВС можна замовити онлайн-довідку про несудимість.
Впроваджені нові тести з ПДР. Попередньо їх вперше винесли на громадське обговорення, в якому взяли участь 10706 осіб. Експертною групою було опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок. Усі питання викладені у відкритому доступі на сайті Головного та Регіонального сервісних центрів МВС, а також на сайті ГСЦ працює онлайн-тренажер, за допомогою якого можна безкоштовно та необмежену кількість разів перевіряти свої знання. За 5 місяців роботи сервісу ним скористалися понад мільйон разів.
Окрім цього, у 2018 році заплановані нововведення, серед яких онлайн-запис на
отримання послуг та складання іспитів, онлайн-замовлення індивідуальних номерних знаків, запровадження персонального діджитал-кабінету власника авто, відеофіксація практичних іспитів на отримання водійського посвідчення та інші.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of