Валерій Коровій увійшов у трійку лідерів

Нещодавно Комітет виборців України оприлюднив “Рейтинг діяльності голів ОДА в 2017 році”. У першій п’ятірці рейтингу –  очільники Харківської, Тернопільської, Вінницької, Донецької та Львівської обласних державних адміністрацій. Серед тих, хто показав високі результати – керівники Київської, Дніпропетровської та
Миколаївської ОДА.
Голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій на третій
сходинці. Варто зазначити, що на 3-є місце очільник Вінниччини піднявся із 10-го, яким оцінили роботу у першому кварталі минулого року. Цього разу губернатор набрав 46,35 балів.


«Вінницька область продовжує перебувати у групі областей з найвищими показниками. Так експерти звертають увагу на реалізацію низки успішних інвестиційних проектів, які значною мірою вплинули на зростання економіки, зменшення безробіття. Було відкрито кілька нових підприємств та створено тисячі робочих місць. Окрім того, голові ОДА вдалось завершити реконструкцію кількох великих соціально-інфраструктурних проектів: добудувати корпус обласної лікарні та оснастити його новим обладнанням, відкрити значну кількість освітніх закладів, здійснити ремонт доріг на суму 1,3 млрд. грн. тощо», – йдеться у звіті КВУ.
Зазначено, що зафіксовано зростання промислового виробництва
на 8,8%, порівняно з минулим роком, збільшились темпи будівництва, на 34,5% збільшився обсяг інвестицій.   Експерти позитивно оцінили зусилля ОДА щодо ліквідації наслідків надзвичайної  ситуації, пов’язаної з вибухами на військовому складі в м. Калинівка. Також область докладає значних зусиль для підтримки армії.
«Зокрема, було вказано на збільшення з 2017 року суми одноразової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців з 30 до 60 тис. грн. У 2017 році з обласного бюджету було виплачено понад 800 тис. грн. учасникам АТО, що отримали поранення та майже 1 млн. грн. – родинам загиблих учасників АТО. За даними ОДА станом на кінець року в області було прийнято рішення щодо надання земельних ділянок 6,9 тис. учасникам АТО», – йдеться в інформації КВУ.
Експерти відзначили роботу ОДА і в залученні інвестицій  (відкриття підприємств «Фуджікура», «Електричні системи» та майбутні виробництва «UBC GROUP» і «Sumitomo»). Також позитивно оцінено факт підписання Меморандуму між Міноборони, ОДА та міськрадою щодо спільного використання аеродрому «Вінниця».
Злагодженою експерти назвали взаємодію облдержадміністрації з обласною радою і, зокрема, відзначили безпроблемне  прийняття обласного бюджету на 2018 рік.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of