“Єдині ми – Соборна Україна!”

Під таким гаслом 22 січня у місті Хмільнику відбулася хода єднання, приурочена Дню Соборності України. Сотні хмільничан взяли участь у загальноміському заході. До ходи єднання долучилися перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк, заступник голови райдержадміністрації Микола Чикотун, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Валерій Нечипорук, голова районної організації ветеранівУкраїни Віталій Каленіченко, працівники райдержадміністрації і районної ради, голови громадських організацій та молодь.


Свій шлях хода єднання розпочала від будівлі міської  ради. У руках майбутнього нашої держави України – учнів аграрного центру і професійного ліцею сфери послуг, були прапори з назвами всіх областей країни. Під жовтоблакитними стягами колона рушила до першого місця зупинки – Майдану Свободи,
де до пам’ятного місця Героїв Небесної Сотні поклали живі квіти.
Далі колона рушила до пам’ятника великому співцеві українського народу Т. Г. Шевченку. Тут розпочалося загальноміське віче. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих за волю та соборність української держави, після чого відбулося покладання квітів. Квіти поклали також і до пам’ятної стели Героям Небесної Сотні  й полеглим воїнам-землякам  – учасникам АТО, що знаходиться в районному Будинку культури. Захід завершився патріотичним флешмобом «Україна єдина». Тримаючи в руках жовті та блакитні стрічки, хмільничани утворили символічне серце, а всередині з паперу національних кольорів було створено український прапор.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of