Масштаб корупції на держпідприємствах “не описати словами” – голова НАБУ

“Корупція в державному секторі – це джерело політичної корупції”, – заявив Ситник.


Масштаб корупції на українських державних підприємствах «не описати ніякими словами», і він є основним джерелом політичної корупції – фінансування фракцій і партій парламенту, які б лобіюють власні інтереси.

Про це заявив голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник на презентації результатів опитування Американської торгової палати про сприйняття бізнесом корупції в Україні.

«Те, що ми побачили в державному секторі, не описується жодними словами. Ми пройшлися по державних підприємствах, провели арешти. Я не буду довго розповідати, це було на слуху. І в принципі ми побачили, що корупція в державному секторі – це джерело політичної корупції, фінансування фракцій і партій, які створюють закони під себе», – сказав він.

За словами Ситника, політична корупція і лобіювання конкретних бізнес-інтересів, що йде слідом, призводить до нівелювання здорової конкуренції.

«Ми бачимо, що завдяки політичній корупції ухвалюються закони, які від самого початку не дозволяють чесному бізнесу конкурувати», – наголосив голова НАБУ.

Інформаційне агентство УНІАН

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of