Щорічний турнір з міні-футболу

Нещодавно з метою підтримки спортивного руху в районі та пропаганди здорового способу життя на Уланівському футбольному полі відбувся щорічний турнір з міні- футболу, присвячений пам’яті тренера-викладача Яворського Георгія Івановича. У турнірі взяли участь шість команд: «Сальниця» с. Сальниця, «Ветерани» с.Уланів,«ДЮСШ» с. Уланів, «Зірка» с. Пустовійти, «Уланів» та «Олімпік» с. Вишенька.


Особливо хочеться відмітити, що за команду «Ветерани» виступали дійсно ветерани спорту району, а саме Олексій Лисак, якому виповнилося 50 років, Василь Присяжнюк, якому виповнилося 60 років та 80-річний Всеволод Алєксєєв, який разом із Георгієм Яворським розпочинав свою спортивну кар’єру в с. Уланів. Право першого удару по м’ячу в турнірі було надано Алєксєєву Всеволоду Ісаковичу, який не лише ввів м’яч у гру, але й повноцінно відіграв на футбольному полі майже всю першу половину матчу.
В боротьбі за перше місце зійшлися переможці своїх груп – команди «Сальниця» с. Сальниця та «Олімпік» с. Вишенька. Матч був насичений яскравими моментами, але хлопці з с.Вишенька довели свою майстерність з рахунком 0:1 і здобули перехідний
кубок 2018 року. Вітаємо команду з перемогою. По завершенні турніру переможці та ветерани футболу були нагороджені відзнаками та грамотами. Так тримати!
Також хочеться висловити подяку за підтримку турніру щирим прихильникам спорту у Хмільницькому районі – Івану Стефановичу Котенкевичу та його синам Юрію та Василю.

 Сектор фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of