Негода повертається на Вінниччину

В Україні 27 лютого через переміщення активного циклону з Балкан очікуються сильні снігопади і пориви вітру, морози будуть триматися.


Укргідрометцентр попереджає, що внаслідок переміщення активного циклону з Балкан на північ Чорного моря, на території України 27 лютого залишиться в холодній повітряній масі, в більшості областей, крім західних, очікується погіршення погодних умов.
«За даними УкрГідрометцентру, вранці та вдень 27 лютого і вночі 28 лютого в Україні, крім західних областей, сніг, хуртовини, пориви вітру 15-22 м/с», — йдеться у повідомленні.

За інформацією  Українського гідрометеоцентру, на території України очікуються складні погодні умови протягом 27-28 лютого 2018 року, які можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

“Окрім зниження температури повітря, протягом найближчих двох днів ми очікуємо переміщення через територію України двох циклонів різної активності, які зумовлять помірні та сильні снігопади, хуртовини та посилення швидкості вітру”, – повідомив директор гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території Вінницької області очікуються складні погодні умови протягом 27 лютого – 1 березня (сильний сніг, хуртовини, місцями ожеледь, посилення вітру 15-20м/с). 27 лютого вночі очікується 16 – 21 градусів нижче нуля, вдень 9-14.     28 лютого погодні умови послабшають, температура підніметься до 7-17 градусів. Впродовж 1-2 березня очікується повернення морозів від 16 до 21 градусу нижче нуля.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of