Берегині здоров’я людського

Мабуть, у цілісінькому світі немає такої професії, де б не були присутні чарівні жінки. Вони працюють у всіх галузях, виконуючи навіть важку чоловічу роботу. А медичну сферу взагалі неможливо уявити безжінки, адже їх там чи не найбільше. Медичні працівники виконують свої обов’язки і в будні, і в свята. І в Міжнародний жіночий день, вони все одно прийдуть на роботу і берегтимуть здоров’я своїх пацієнтів. Відданими своїй роботі завжди залишаються прекрасні трудівниці відділення екстреної (невідкладної) допомоги КУ «Хмільницька центральна районна лікарня».

Професія лікаря в нашій країні завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Ще б пак, адже споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини, яке й бережуть наші кваліфіковані та відповідальні медики. Ще одними з головних рис професійного медика вважаються компетентність та сумлінність, чесність та порядність, співчуття і співпереживання. Колектив відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги (в минулому – приймальне відділення) – це команда висококваліфікованих медпрацівників, які роблять все можливе для надання медичних послуг на найвищому рівні. У працівників відділення робота є однією з найвідпові-дальніших, адже люди у білих халатах цілодобово приймають пацієнтів і надають їм невідкладну медичну допомогу, проводять обстеження і готують пацієнтів до профільного відділення лікарні згідно зі встановленим діагнозом для подальшого лікування. Саме від їхньої впевненості у діях та обізнаності залежать здоров’я і життя постраждалих. У відділенні разом із завідуючою працюють 17 представниць прекрасної статі. Старша медична сестра Тетяна Марчук, яка 30 років присвятила роботі у відділенні, пишається своїм колективом і дуже гарно відгукується про своїх трудівниць. У відділенні екстреної допомоги протягом десяти років працює молодша медична сестра Наталія Василівна Клєшко. Приємна зовнішність, привітна посмішка і доброзичливість цієї жінки одразу ж привертають увагу і розташовують до себе. До роботи вона змушена добиратися аж із Філіополя, де проживає із сім’єю. До речі, у Наталії Василівни уже й онучка є, яку люблять і пестять усією родиною.
– Спокійна, добра, Наталія Василівна вміє заспокоїти людей, доглядає за ними. Вона доброзичлива, дуже відповідальна і пунктуальна, це одна з кращих молодших медсестер нашого відділення, – без
прихованої гордості розповіла Тетяна Марчук.
Наталія Василівна розповіла й про свої щоденні турботи в лікарні, адже на молодших сестер випадає виснажлива робота: цілодобові чергування, взяття аналізів, миття і упорядкування хворих, підго-товка пацієнтів до подальшого лікування…
– Є такі ночі, що й присісти не можна. Особливо, коли привозять з якогось ДТП. Звертаються і такі люди, які минають сімейного лікаря, і йдуть до нас. Приходять різні люди з переохолодженнями, слава Богу, в цьому році у нас був лише один такий пацієнт. Ділимося продуктами харчування, бо є люди, яким немає звідки взяти… Але хто б не прийшов, усіх ми обстежуємо, – поділилася Наталія Василівна.
Протягом 14 років у відділенні працює медична сестра Марина Федорівна Карпенко. Відколи вийшла з декрету, так і працює на одному місці. Про неї як сумлінну, моторну і таку, яка завжди вміло організує роботу, – відгукується старша медична сестра Тетяна Марчук. А ось наймолодша пра- цівниця, яка лише у січні цього року перевелася з хірургічного відділення – це 27-річна Ольга Калужиська. Дівчата завжди відповідально відносяться до своєї роботи, бо ж усі дії потребують швидкої реакції і злагодженості. Та головне, що у колективі завжди панує дружня атмосфера.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of