Чемпіонат області з гандболу відбувся в Хмільнику

Нещодавно у дитячо-юнацькій спортивній школі міста Хмільника відбувся чемпіонат Вінницької області з гандболу серед чоловічих команд, проведення якого стало можливим за сприяння управ ління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, федерації гандболу Вінницької області, Хмільницької міської ради за підтримки депутата обласної ради Олександра Крученюка. У напруженій дводенній боротьбі за першість змагалися шість команд: дві з Хмільницького району, одна – з міста Хмільника, а також команди ДЮСШ (м. Вінниця), СК «Томашпіль» і збірна команда міста Вінниці.

Справжній чоловічий спорт, гандбол, болючий і виснажливий: впродовж гри забої різних частин
тіла учасників і легкі розтягнення лише на долі секунди затримували матч, після чого чоловіки знову
впевнено рухалися до своєї мети. 18 березня відбувся другий і завершальний день наполегливої боротьби. Багатогодинна командна гра привела до фінішу дві команди – томашпільську та вінницьку. Гра була видовищною і дуже захопливою, а по її завершенні визначились переможці та призери. Отже, команда ДЮСШ м. Вінниці обіграла команду міста Хмільника, а вінничани перемогли то-машпільчан і отримали заслужене перше місце.
На закриття чемпіо- нату області з гандболу
прибули почесні гості: заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, го-
лова Федерації гандболу Вінницької області Олександр Павлюк і головний суддя, майстер спорту,
член федерації гандболу України Володимир Тихонов.
– Мені надзвичайно приємно, що цей чемпіонат проходить у місті, де я народився. Насамперед ви-
словлюю щирі слова вдячності командам, які попри складні погодні умови все ж добралися до Хмільника. Впевнений, що лише в спорті можна показати командний дух і те, що ти можеш бути найкращим. Бажаю тим командам, що виграли, не зупинятися на досягнутому і обов’язково потрапити на Чемпіонат України, всім іншим учасникам – натхнення і перемог у подальшому, а всім
нам – єдності, згуртованості й миру. Слава Україні!, – звернувся до спортсменів і усіх присутніх один
з організаторів чемпіонату, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр
Крученюк. Далі голова Федерації гандболу Олександр Павлюк відзначив кращих гравців і вручив їм подарунки, а головний суддя Володимир Тихонов назвав переможців. У своїх вітальних промовах вони висловили вдячність організаторам та учасникам чемпіонату за гарне свято спорту, після чого розпочалося довгоочікуване нагородження призерів та переможців. Отже, третє місце посіла команда ДЮСШ з міста Вінниці, друге – СК «Томашпіль», першість виборола збірна команда Вінниці. Усі переможці отримали відповідні медалі та грамоти управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Крім того, командам-учасницям подарували по гандбольному м’ячу, щоб чоловіки і далі вдосконалювали свою спортивну майстерність на тренуваннях. По завершенні
нагородження чемпіонат області закрив капітан команди-переможниці, приспустивши державний стяг під найголовніші звуки нашої держави – Гімн України.
Алла Корні єнко ,
кор. «Життєвих обріїв».

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of