«Діти – квіти життя!»

Санаторій “Поділля” взяв участь у благодійному фешн-показі дитячого одягу від «Remi», який відбувся 25 березня у м. Вінниці.

Ініціатором та організатором проведення цього заходу стала співзасновниця «Remi» і власниця дитячого клубу-ліцею «Евріка» Світлана Реп’ях. Добру справу, ініційовану Світланою, підтримав її чоловік, заступник директора санаторію “Поділля” Олександр Реп’ях. Під час показу було зібрано 33 тисячі гривень, їх було передано 15-річному Дмитрові Лебидю, який подолав страшну онкологічну хворобу, але поки що прикутий до інвалідного візка. Між глядачами було проведено цікавий розіграш, переможці якого отримали путівку на оздоровлення в санаторій “Поділля” та багато інших подарунків.

– У 2011 році нині 15-річному Дмитру Лебидю, діагностували астроцитому. Це рак
спинного мозку. Поки Дмитро боровся за життя, він втратив найріднішу людину – маму. Стривожене материнське серце не витримало таких переживань. Мабуть, зараз вона з небесспостерігає, як хворо-
ба відступає від її сина. Але наслідки хвороби дали про себе знати і поки що Дмитро прикутий до інвалідного візка. Лікарі кажуть, що при правильному лікуванні та реабілітації він зможе знову стати на ноги. Життєва історія Дмитра мене дуже зворушила і я не могла залишитись осторонь, а дізнавшись, що родина дитини небагата, порадившись із чоловіком, ми вирішили її
підтримати, – розповіла перед початком показу ініціатор благодійного заходу Світлана Реп’ях.
Підтримати Дмитра прийшли також і діти, які стали моделями під час показу. Для того, щоб
якнайкраще продемонструвати одяг, з дітьми було проведено три спеціальні репетиції.
– Всі діти, хоч деяким з них трішки більше чотирьох років, розуміли всю відповідальність своєї доброчинної місії. Ви б бачили, як вони старалися! Маю велике сподівання, що зовсім скоро і
сам Дмитро зможе приєднатися до майбутніх показів. Ми всі дуже мріємо, аби він знову почав
ходити! – не стримуючи сліз, продовжила розмову Світлана Реп’ях.
Кульмінацією благодійного показу став аукціон, на якому було зібрано 33 тисячі гривень на лікування та реабілітацію цього мужнього хлопця.
Для Дмитра це було несподіванкою, він не очікував до себе такої уваги. «Я дуже вдячний всім, хто підтримав мене у таку скрутну хвилину.
Ваша підтримка вселяє надію і надає сил для повного одужання. Дуже вдячний організаторам
показу Світлані та Олександру Реп’яхам. Обіцяю, що у найближчі місяці докладу максимум зусиль для одужання.  Я дуже мрію ходити! Колись я стану програмістом і також буду допомагати іншим. Бо добро має породжувати добро, – сказав Дмитро.
Під час показу для глядачів також було проведено цікавий розіграш, переможці якого отримали абонементи до спортивного залу, салону краси, фото-сети, знижки на одяг від «Remi» та путівку на оздоровлення в санаторій “Поділля”.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of