Проводжали в армію синів

В середу, 4 квітня, на базі Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату відбулося засідання призовної комісії за участі заступника голови райдержадміністрації Миколи Чикотуна, військового комісара Андрія Охріменка, заступника начальника поліції Олександра Рибака і призовників. На засіданні було обговорено ряд важливих питань щодо організації проведення призо-ву на строкову військову службу навесні 2018 року. Також за підсумками комісії було проведено спільний брифінг.
Після засідання в малому залі районного Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків призовного віку до лав Збройних Сил України. До української армії з міста й району призвано п’ятнадцятеро юнаків. Майбутніх солдат прийшли привітати їхні рідні, односельці та сільські голови.

На початку урочистостей військовий комісар Андрій Охріменко зачитав указ Президента України, після чого звернувся до юнаків та їхніх батьків. Майбутнім воїнам він побажав гарної легкої служби і швидкого повернення додому, а батькам подякував за захисників України, за гідне виховання синів. Крім того, військовий комісар наголосив на тому, що призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО не залучаються. З важливою подією юнаків та їх рідних привітали заступник голови райдержадміністрації Микола Чикотун і заступник керівника виконавчого апарату районної ради Валерій Нечипорук.
Вони побажали хлопцям миру і хорошої служби, а також вручили подарунки від односельців. Гідного несення служби побажав призовникам і голова районної організації ветеранів України Віталій Каленіченко. Проводи в армію – це важлива подія не лише для призовника, а й для його рідних та близьких, це подія, яка запам’ятається на все життя. Разом з тим це ще й сумна подія для матерів, адже думки про те, що доведеться відпустити своїх кровиночок з домівок, хвилюють їхні серця і не дають спокою. Для того, щоб зробити цю подію радіснішою, впродовж урочистостей аматори сцени Хмільниччини тішили присутніх своїми піснями.
Нарешті настала урочиста мить – і на сцену вийшли майбутні захисники Батьківщини. Пов’язування матерями призовників вишитими рушниками на добру долю і щастя уже стало традицією.
Сини ж, в свою чергу, дарують своїм матерям гарні хустини. Через чудові українські традиції наче зміцнюється духовний зв’язок між матір’ю та сином, рушник стає оберегом для хлопців. Юних
майбутніх солдат поблагословив настоятель церкви святих першоверховних апостолів Петра і Павла Іван Пукас. Він окропив їх свяченою водою і подарував кожному натільний хрестик.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of