В Хмільнику відкрито сучасний центр обслуговування клієнтів

Цього тижня, у вівторок, публічним акціонерним товариством «Вінницягаз» було урочисто відкрито центр обслуговування клієнтів. Просторе і затишне приміщення, яке знаходиться по вулиці Івана Богуна, 7, одразу ж приваблює сучасним ремонтом та дизайном.

В центрі обслуговування панує позитивна атмосфера, а привітний персонал люб’язно обслужить кожного клієнта з міста чи району. Оперативну допомогу клієнтам компанії з будь-якого питання, пов’язаного із газопостачанням, розрахунками за спожитий газ та приєднанням до газових мереж надають п’ять високопрофесійних менеджерів.
На відкриття центру завітали голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак, директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник, начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Вінницягаз» Алла Гнатюк, керівники інших структурних підрозділів компанії, а також заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Микола Чикотун і заступник керівника виконавчого апарату Хмільницької районної ради Валерій Нечипорук.
Після перерізання стрічки до присутніх звернувся голова правління ПАТ «Вінницягаз» Олександр Кривак:
– Шановні представники органів виконавчої влади, шановні запрошені! Півтора року тому наше підприємство взяло курс на покращення умов і якості обслуговування населення, а вже минулого року центр обслуговування було відкрито в місті Вінниці. На черзі – великі районні центри, першим з яких стало ваше місто. Основне в нашій діяльності – це високий рівень роботи, відкритість та якість обслуговування клієнтів. ЦОК надає можливість отримати увесь спектр послуг компанії.
Олександр Андрійович привітав працівників з відкриттям, побажав їм виваженої та спокійної роботи і вдячних клієнтів. Далі з відкриттям сучасного клієнтського сервісу присутніх привітав заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Микола Чикотун. Він побажав менеджерам центру щасливого шляху і плідної праці, а адміністратору з нагоди відкриття вручив Подяку Хмільницької райдержадміністрації та районної ради.
Відкриття ЦОКу стало черговим етапом реалізації комплексної стратегії переходу до європейських стандартів клієнтського сервісу газової галузі Вінниччини. Отже, відтепер усі жителі Хмільниччини, які матимуть потребу в послугах Хмільницького управління газового господарства, зможуть безперешкодно звертатися до сучасного центру обслуговування клієнтів. Тут надаватимуть послуги по приєднанню, реконструкції, встановленню та опломбуванню лічильника, можна буде викликати контролера та провести звірку по особовому рахунку. Жителям Хмільниччини потрібно буде тільки написати заяву на ту чи іншу послугу, а менеджери направлятимуть ці заяви до виконання у Хмільницьке управління газового господарства. Сплатити кошти за використання газу споживачі зможуть в терміналі, який стоїть у холі приміщення.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of