Пенсійні послуги стали зручнішими

25 квітня, на базі Хмільницького об’єднаного управління
Пенсійного фонду, відбулося урочисте відкриття сервісного центру для обслуговування громадян.

У відкритті сервісного центру взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака, голова Хмільницької райдержадміністрації Євгеній Буткевич, голова районної ради Зоя Бонсевич, депутат обласної ради Євгеній Звєрков, представник міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» Сюзанна Жуковська, а також керівники інших структурних підрозділів Пенсійного фонду області.

– Доброго дня, шановні присутні! Мені надзвичайно приємно бути тут з вами, адже сьогодні відкривається перший у Вінницькій області інклюзивний центр з надання пенсійних послуг, сучасний центр з обслуговування громадян європейського зразка. Вдвічі приємніше, що це відбувається у моєму рідному місті Хмільнику, в рідному районі. Хмільницьке об’єднане управління Пенсійного фонду стало взірцевим в області, в результаті чого саме тут відкривається перший центр. Переконаний, що влада повинна бути відкритою, доступною, а послуги мають бути ближчими до людей, – сказав заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. Олександр Васильович подякував керівництву області й району, працівникам Пенсійного фонду за титанічну працю.
Далі до присутніх звернулася начальник головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака. Вона наголосила на тому, що органи Пенсійного фонду України взяли на себе зобов’язання створити таке середовище, в якому особи з інвалідністю будуть користуватися всіма правами людини нарівні з іншими, де будуть створені всі умови, в яких кожна людина з її індивідуальними особливостями відчує себе частиною суспільства. Олена Сергіївна повідомила також про свої сподівання стосовно відкриття у Вінницькій області до кінця року ще принаймні трьох подібних центрів.
– Сьогодні визначна подія, адже у нашому районі відтепер буде сервісний центр європейського рівня. Перед нами було покладено завдання покращити умови обслуговування хмільничан, і тим самим ми виконуємо ті завдання, які перед нами поставив наш Президент Петро Порошенко і Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. До створення сервісного центру немало зусиль доклала начальник управління Пенсійного фонду України в Хмільницькому районі та місті Хмільнику Людмила Майструк, за що їй дуже вдячний. Впевнений, що у кожній установі необхідні такі умови, – у своєму привітальному слові сказав голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич. З відкриттям центру привітала присутніх і голова районної ради Зоя Бонсевич, яка подякувала всім причетним до покращення умов, а колективу побажала удачі, гідних заробітних плат і вдячних клієнтів. На відкриття центру очільники району прийшли не з порожніми руками. І подарунки, і Подяку Хмільницької райдержадміністрації та районної ради для колективу вони вручили керівнику Хмільницького управління Пенсійного фонду Людмилі Майструк.
Урочисте відкриття розпочалося перерізом святкової стрічки, після чого учасники заходу оглянули приміщення. А там дійсно є на що подивитися. Ще при вході одразу видно, що центр обслуговування відрізняється від усіх інших служб надання послуг доступністю для осіб з інвалідністю. Сервісний центр облаштовано зручним пандусом – доступним заїздом для осіб на візках, а перед входом є кнопка для виклику персоналу. Крім того, перед сходами розміщена тактильна платформа, а всередині приміщення забезпечене зручною навігацією для осіб із вадами зору – тактильними табличками і підлоговими жовтими стрічками, дубльованими рельєфно-крапковим шрифтом Брайля. Система відеоспостереження, якою обладнаний фасад, коридори та сервісний центр – дозволяє своєчасно реагувати на ускладнення в процесі руху відвідувачів з обмеженими можливостями. На столику ознайомча література і книга скарг… Тут є також місце для підзарядки телефонів, а для тих, кого замучить спрага – встановлено кулер. У спеціально відведеному місці кожен пенсіонер зможе скористатися комп’ютером і зайти в мережу Інтернет для власних потреб. Словом, тепер кожен зможе відвідати сервісний центр і отримати там якісні послуги з належним комфортом.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of