Санаторій «Поділля» проведе курс реабілітації 12-річній учасниці фестивалю «Золотий птах»

21 квітня у Вінниці відбувся другий Міжнaродний пісенний фестивaль «Золотий птaх».
У ньому взяли участь діти тa молодь з особливими потребaми з України, Молдови і Грузії. На сцені театру Садовського лунали пісні, звучали музичні композиції, вірші…
Жоден з конкурсантів не залишився без приємних подарунків від спонсорів. А директор санаторію “Поділля” Анатолій Реп’ях подарував путівку на курс реабілітації 12-річній учасниці фестивалю Юлії Козі.

Привітати учасників цьогорічного фестивалю “Золотий птах” завітали дружина Президента України Марина Порошенко, народні депутати України Олександр Домбровський та Сергій Кудлаєнко, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, а також митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Пісенний конкурс «Золотий птах» традиційно проходить навесні кожного року. Цьогоріч у фінальному турі конкурсу виступили 20 учасників з України, Грузії та Молдови. Учасники та переможці пісенного фестивалю отримали іменні дипломи, пам’ятні нагороди та грошові премії від організаторів і спонсорів конкурсу. Переможниця фестивалю Анастасія Тарнавська представить Україну на ХХІІ пісенному фестивалі «Чехочинські творчі зустрічі» в липні 2018 року.
Не обійшлося на фестивалі і без хмільничан, зокрема, директор санаторію “Поділля” Анатолій Реп’ях вручив путівку на курс реабілітації 12-річній учасниці фестивалю Юлії Козі.
– Санаторій “Поділля” є частим учасником різних благодійних проектів і цей фестиваль не є винятком. Він дійсно особливий, дозволяє дарувати частинку добра і, разом з тим, є гарним кроком до справжнього європейського суспільства. Юля та її мама вже влітку побувають у санаторії «Поділля». Ми підготуємо для дівчинки спеціальний курс – це і лікування радоном, і торфотерапія, підводні масажі та багато іншого. Маємо надію, що природа цілющого хвойного лісу, гарні умови проживання, здорове харчування та терапія під наглядом справжніх професіоналів підуть дівчинці на користь. Вона дуже талановита, – зазначив у своїй промові Анатолій Григорович.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of