До Дня пам’яті та примирення в санаторії залізничників відбувся концерт

Пам’ять про Другу світову війну і захисників тих часів назавжди закарбувалася в наших серцях, бо війна навіки пролягла важкою борозною у житті кожного українця, торкнулася кожну родину своїм чорним крилом. Пам’ять про визволителів, їхній вічний подвиг житиме в серцях і далі, а про мужність і жертовність солдат будуть знати майбутні покоління насамперед з пісень. Минулого четверга у санаторії залізничників відбувся концерт, приурочений Дню пам’яті та примирення.

Концерт було влаштовано за ініціативи заступника директора санаторію з питань розвитку Сергія П’ятківського, за підтримки директора санаторію, головного лікаря Віктора Пікуша. Головними артистами були юні дарування з четвертої міської школи, які викликали у глядачів бурхливі оплески та вигуки: «Молодці!». Відкриття концерту відбулося з виступу досвідченого неперевершеного соліста Василя Шлапака, якому акомпанував духовий оркестр ЗОШ №4 (керівник Сергій Пацанівський).
Впродовж концерту лунали військові пісні, патріотичні та сучасні, були й такі, від яких неможливо було стримати сльози. Вірші та танці додавали змістовності. Того дня перед відпочиваючими та гостями санаторію виступили Максим Єгоров, Інна Шеремета, Максим Ластовецький, Ярослав Лисицин, Антон Дозорець, Ірина Кругулькова, а також вокальний ансамбль «Мальви» (художній керівник Валентина Цимбалюк), танцювальний колектив «Перлина» (керівник Валентина Дядик). Усіх тих, хто не дожив до Великої Перемоги і втратив життя після війни, а також усіх полеглих у боротьбі за волю і незалежність України, всі присутні пом’янули хвилиною мовчання.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of