«Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

З нагоди 73-ї річниці перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні 7 травня в селі Великий Острожок відбулося відкриття пам’ятника загиблим в роки Другої світової війни та пам’ятного знаку “Вклонися вдові фронтовика”.

Участь в урочистостях взяли голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич і голова Хмільницької районної організації ветеранів України Віталій Каленіченко.
В рамках урочистостей відбувся мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». Відкрила мітинг сільський голова села Великий Острожок Меланія Мельничук.
Голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич і голова районної ради Зоя Бонсевич привітали присутніх з важливою подією увічнення подвигу, мужності односельчан у Другій світовій війні та жертовності, вірності, витривалості вдів фронтовиків, а також з 73-ю річницею перемоги над нацистськими загарбниками у Другій світовій війні та Днем примирення.
До учасників заходу звернувся голова районної громадської організації ветеранів України Віталій Каленіченко.
Всі бажаючі поклали квіти до пам’ятників, вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Варто відзначити, що цього дня було відкрито 22-й в районі пам’ятний знак вдовам “Вклонися вдові фронтовика”. На ньому – 44 імені вдів фронтовиків, земляків, які були пліч-о-пліч зі своїми чоловіками у Другій світовій війні та залишилися їм вірними до смерті.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of