Перша школа – знову перша

Переможцями цьогорічної легкоатлетичної естафети на кубок газети “Життєві обрії” стали команди школи-гімназії №1 м. Хмільника та Широкогребельської школи. Окрім того, команда першої школи стала постійним володарем кубку, адже три роки поспіль завойовувала перше місце.

 

Минулої п’ятниці відбулась чергова традиційна легкоатлетична естафета на приз газети “Життєві обрії”. Присвячена вона Дню пам’яті та примирення, Дню перемоги, 88-й річниці з дня заснування газети “Життєві обрії” та Дню журналіста. Цього року за перехідний кубок змагалися п’ять районних шкіл та три міських.
Усі команди-учасниці з міста і сіл вишикувалися біля районного Будинку культури. Перед початком забігу до учасників естафети звернувся редактор міської районної газети «Життєві обрії» Олександр Околодько, який побажав усім успіхів, а також повідомив, що на переможців чекає додатковий сюрприз від головного лікаря медичного центру реабілітації залізничників, Заслуженого лікаря України Віктора Пікуша і приватного підприємця, депутата міської ради Юрія Шевченка.
Вітали учасників естафети заступник голови райдержадміністрації Микола Чикотун та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Валерій Нечипорук. Перед забігом присутні вшанували пам`ять про загиблих борців за волю і незалежність України хвилиною мовчання.
Усі команди по черзі стартували зі звичного маршруту – з вулиці Слобідської (Дзержинського) пробігли до кругового і назад. Ще мить, – і на фінішній прямій з’явилися перші спортсмени. Після забігу емоції в учасників зашкалювали. Першим перетнув червону стрічку учень першої міської школи, а першим з району прибіг учасник з с. Широка Гребля. До речі, школа-гімназія №1 уже втретє поспіль здобула перемогу, і уже вкотре кубок переможця повернувся до попередніх лідерів. За правилами естафети, цей кубок залишається в триразових чемпіонів назавжди.
По завершенні змагань відбулося нагородження. Олександр Околодько подякував учасникам забігу і привітав переможців. Отже, треті місця отримали команди другої міської і Порицької шкіл. Другі місця вибороли команди четвертої міської та Жданівської шкіл. Ці команди було нагороджено дипломами другого і третього ступенів та преміями в сумі 250 і 200 гривень.
Командам за перше місце було вручено дипломи і премії в сумі трьохсот гривень, а також кубки. Крім того, за сприяння заступника директора з розвитку та загальних питань санаторію залізничників Сергія П’ятківського команди, які вибороли перше місце, отримали право на безкоштовне одноразове відвідування плавального басейну в санаторії залізничників. А депутат міської ради Юрій Шевченко вручив їм премії по 500 гривень.
На завершення Олександр Околодько ще раз подякував усім учасникам і тим, хто допоміг у проведенні естафети: начальникам районного та міського відділів освіти Андрію Жуку і Галині Коведі, директорам шкіл, вчителям фізичного виховання і суддям. Також він передав Подяки Хмільницької міськрайонної газети «Життєві обрії» начальнику Хмільницького відділення поліції Дмитру Руденку, головному лікарю Хмільницької центральної районної лікарні Василю Залецькому і головному лікарю медичного центру реабілітації залізничників, Заслуженому лікарю України Віктору Пікушу. Подяки від редакції газети «Життєві обрії» отримали також депутат міської ради Юрій Шевченко та директор Хмільницької дитячо-юнацької спортивної школи Микола Бабюк.

Коментувати

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of