Про нас

 

 

Шлях становлення нашого видання складний і тернистий та є відображенням епох, які довелось пережити народу України. Перший її номер під назвою «Голос колективіста» вийшов 1 квітня 1930 року.  Далі, упродовж багатьох десятиліть газета змінювала свою назву – до 1939 року «За колективізацію»,  до 1945 – «Більшовицька трибуна», з 1945 по 1954 – «Прапор Перемоги»,  з 1954 по 1959 – «Прапор Сталіна», далі «Хмільницька зоря», «Червоний прапор» і, нарешті, коли в Україні  війнули  вітри незалежності – «Життєві обрії».  Та попри все при зміні назв газета не змінювала свого призначення – служити Правді, Чесності, Діловитості, Добру і високим принципам Християнської моралі.

Ми, нинішнє покоління газетярів, теж прагнемо не схибити з шляху своїх попередників, продовжити кращі традиції  і піднятися до найвищої людської мудрості. Та чи завжди нам це вдається? На жаль, не завжди, але як би там не було, ми прагнемо зберегти людську гідність і віримо, що згодом настануть кращі часи.  Як їх наблизити? Саме з приводу цього ми часто радимося з читачами на сторінках часопису. Можна як завгодно сприймати чи не сприймати публікації газети, але незаперечним є той факт, що кожна з них, якої б теми життя не торкалася, примушує задуматись і спільними зусиллями шукати вихід.

З метою більш ефективного вирішення назрілих проблем з життя громад міста чи села газета дає можливість кожному висловити свою думку, позицію з приводу розвитку району і дій місцевої влади.

Словом, нинішнє покоління творців міськрайонного видання прагне допомогти землякам усвідомити і знати свої права, обов’язки, засівати у їхніх душах зерна добра й оптимізму, уславлювати їх працю і трудові здобутки.


 

Comments are closed.