Срібло з Італії привезли хмільничани

Юні хмільничани вибороли срібло на Чемпіонаті світу із змішаних єдиноборств ММА, який відбувся з 2 по 5 серпня в серці Італії – Римі серед дітей віком від  12 до 17 років.

Анастасія Городівська і Максим Олійник – спортсмени хмільницького спортивного клубу «Боєць» (тренер Сергій Городівський).

Максим Олійник в трьох непростих бійцівських поєдинках здобув срібло в категорії 48 кілограмів, вік 12-13 років, поступившись у фіналі лише американському спортсмену. Анастасія Городівська здобула срібну перемогу аж у двох вагових категоріях – 57 кг і 57+.  Хмільничани гідно представили Україну на змаганнях. Редакція газети «Життєві обрії» щиро вітає юних бійців з великим досягненням і бажає подальших успіхів та перемог.

Серед 26-ти країн світу Україна представила чи не найбільшу кількість спортсменів – 27 учасників, від збірної Великобританії було 26 спортсменів.

До складу збірної команди України потрапили шестеро спортсменів із Вінницької області. Загалом спортсмени нашої області здобули п’ять нагород. Чемпіоном світу у ваговій категорії понад 80 кілограмів став представник клубу «Сапсан» м. Чечельник Олександр Соловей. До речі, саме у цій ваговій категорії українська збірна здобула першість.

Збірна України в загальнокомандному заліку посіла друге місце, на першому збірна США, на третьому – Росія.