27 листопада. Що відзначають в цей день?

27 листопада. Що відзначають в цей день?

Що сьогодні відзначають, яким цей день був в історії, хто святкує іменини. Про це та інше читайте у добірці від Життєвих обріїв.

ДЕНЬ 642 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 642 RUSSIAN AGRESSION

27 листопада в Україні відзначають День заснування Національної Академії Наук.

У Перу - День біолога, День учителя в Іспанії.

У світі - час онлайн-розпродажу, Кіберпонеділок.

Православна церква вшановує пам'ять святого великомученика Якова Персіянина, преподобного Палладія.

Кіберпонеділок

Кіберпонеділок - це маркетингова назва понеділка, який настає після Чорної п'ятниці (дня величезних знижок і розпродажу) і є її продовженням, але вже не в звичайних магазинах, а в мережі Інтернет. Це час онлайн-розпродажу, коли інтернет-магазини пропонують товари за зниженими цінами, які можна придбати, не виходячи з дому.

А оскільки Кіберпонеділок, як і Чорна п'ятниця, проводиться щорічно в період підготовки до Різдвяних і Новорічних свят, то він є одним із найжвавіших днів торгівлі для інтернет-магазинів, більшість з яких пропонують своїм покупцям реально грандіозні знижки.

Кіберпонеділок, як і Чорна п'ятниця, родом зі США. Перший масовий онлайн-розпродаж провели в Америці 2004 року, а сам термін "Cyber Monday" рік по тому був запропонований інтернет-ресурсом Shop.org, що представляє відділення Національної федерації роздрібної торгівлі США.

Цей день був придуманий спеціально для офісних працівників. А причиною такого рішення стали маркетингові дослідження кількох років, які показали сплеск інтернет-продажу у перший понеділок після Дня Подяки.

Ще цього дня:

1918 - Відбулися перші установчі загальні збори Української Академії Наук, на яких президентом Академії було обрано В. Вернадського, секретарем - А. Кримського;

1937 - У віці 73 років "народного патріарха" митрополита Василя (Липківського) розстріляли за вироком "трійки" НКВС;

1952 - У свій перший рейс вирушив львівський тролейбус;

1992 - У Відні пожежа охопила палац Гофбург. Від вогню постраждали два гобелени XVIII століття, Велика і Мала зали, де в 1814-15 роках проходили засідання Віденського конгресу, але пожежникам вдалося врятувати палац;

2004 - Верховна Рада України на позачерговому засіданні визнала результати повторного голосування на виборах Президента 21.11.2004 такими, що не відображають повною мірою волевиявлення народу і є недійсними. За ухвалення такого рішення проголосувало 323 депутати.

Церковне свято

27 листопада у православному календарі день пам'яті великомученика Якова Персіянина.

Яків Персіянин жив у IV столітті в Персії. Він був одним із двадцяти семи синів царя Іздегерда I, який переслідував християн. Яків відмовився від язичництва і прийняв християнство, за що батько позбавив його всіх прав і привілеїв. Яків жив у злиднях і займався благодійністю, допомагаючи бідним і хворим.

Коли на троні Персії опинився Шапур II, він почав нову хвилю переслідувань християн. Якова заарештували і піддали жорстоким тортурам, під час яких йому відрізали по одній частині тіла, поки він не помер. Мученицька смерть сталася 27 листопада 421 року.

Іменини: Олексій, Андрій, Василь, Григорій, Данило, Іван, Костянтин, Микола, Павло, Петро, Сергій, Степан, Теодор, Тимофій, Федір, Фома, Харитон, Ян, Ганна.

За інформацією interfax.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У ХМІЛЬНИКУ СТАЛАСЯ МАСШТАБНА ПОЖЕЖА, ГОРІВ КРИТИЙ РИНОК

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.

 

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини