![42-кілометровий марафон за чотири години пробіг Олександр Вознюк із Хмільника](/system/posts/covers/000/006/080/home/%D0%92%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D1%8E%D0%BA_%D0%A1%D0%B0%D1%88%D0%B0.jpg?1710757641)
Цей марафон Олександр Вознюк присвятив пам'яті свого друга та колеги по велоспорту Анатолія Зерука.
- Анатолій Зерук для мене видатна людина, талановитий спортсмен та палкий патріот України, який віддав життя за свободу та незалежність сввоєї держави. У березні виповнюється 2 роки з дня його загибелі, цей марафон я присвятив його пам'яті - говорить Олександр Вознюк.
Готувався до марафону Олександр понад три місяці.
- Тренуватися я почав з осені. Бігав різними марщрутами. А для марафону обрав маршрут з центра Хмільника до центра села Уладівка, через села Порик та Журавне, відстань в обидві сторони становить 42 кілометри 200 метрів, - розповідає Олександр.
Кожне тренування це нові відчуття, розуміння того, як правильно розподілити сили, що потрібно робити і як діяти під час подолання відстані, аби вистачило сил фінішувати, - пригадує Олександр.
- Я задоволений тим, що знайшов правильний підхід, все розрахував і пробіг цей марафон без жодної зупинки. Я вдячний своїй групі підтримки, людям котрі супроводжували мене на маршруті: Олександру Романку, Григорію Яремку, Руслану Царуку, Вячеславу Тунякову, Лесі Гончар та Антону Кремцю, який пів дистанції подолав разом зі мною, дякую вам друзі, за підримку - сказав Олександр Вознюк.
Довідково: Анатолій Зерук у 1998 році встановив національний рекорд України з марафонського бігу (2:11:50). Здобув багато нагород для України на міжнародних змаганнях з легкої атлетики, зокрема медалі у марафонах (золото у Енсхеде, Нідерланди, 1999; срібло у Любляні, Словенія, 2000; золото в Ельзаському марафоні, Франція, 2004; бронза у Вроцлавському марафоні, Польща, 2005).
У 2019 вступив до Збройних сил України на контрактну службу. Героїчно загинув захищаючи Україну у березні 2022 року в боях за Олешки (Херсонська область)
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)