9 жовтня. Що відзначають у цей день?

9 жовтня. Що відзначають у цей день?

Що сьогодні відзначають, яким цей день був в історії, хто святкує іменини. Про це та інше читайте у добірці від Життєвих обріїв.

ДЕНЬ 593 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 593 RUSSIAN AGRESSION

9 жовтня у світі відзначають Всесвітній день пошти.

В Україні - День ріелтора.

Православна церква вшановує пам'ять апостола Якова Алфеїва.

Всесвітній день пошти

9 жовтня - Всесвітній день пошти. Саме цього дня 1874 року 22 країни заснували Всесвітній поштовий союз. Уже тоді світ відчув гостру необхідність створення та розвитку міжнародної структури для забезпечення вільного руху поштових відправлень по всій планеті. Досі поштові послуги у світі не втратили своєї актуальності. У складі Всесвітнього поштового союзу - 192 країни, зокрема й Україна. Понад 85000 співробітників налічує національний поштовий оператор - Укрпошта. Також існують і успішно розвиваються приватні поштові компанії (Нова пошта) і кур'єрські служби.

День ріелтера

День ріелтера в Україні відзначають із 2000 року. Цю дату встановили на першому всеукраїнському з'їзді ріелтерів у 1999 році.

Ріелтер - експерт у сфері роботи з нерухомістю. Він виступає посередником із укладення угод з купівлі та продажу, оренди та інших операцій, пов'язаних із нерухомістю.

І хоча назва професії є сучасною, у ріелтерства дуже давня історія. Посередництво з торгівлі та операцій з нерухомістю існувало в усі часи.

Ще цього дня:

1918 - Обрання Фрідріха Карла Гессенського королем Фінляндії;

1920 - Польські частини під командуванням генерала Л. Желіговського зайняли Вільнюс;

1928 - У Львові засновано греко-католицьку Богословську академію;

1963 - У повітря вперше піднявся вертоліт Мі-8;

1975 - Академіку Андрію Сахарову присуджено Нобелівську премію миру;

1989 - У СРСР визнано право працівників на страйк;

2006 - Перше випробування Північною Кореєю ядерної зброї;

2009 - Президент США Барак Обама удостоєний Нобелівської премії миру.

Церковне свято

Цього дня відзначається пам'ять Якова Алфеїва - одного з Дванадцяти апостолів, брата апостола Матвія. Згідно з житієм, перш ніж стати учнем Христа, Яків був митарем, а потім проповідував в Юдеї та Едесі. Інформації про життя і діяльність цього святого зберіглося дуже мало, тим паче, що в джерелах часто виникає плутанина у відомостях про різних Яковів. Крім Якова Алфеїва, в писаннях згадуються апостол Яків Заведеєв і апостол від сімдесяти Яків, "брат Господній".

Іменини: Олександр, Опанас, Володимир, Вольдемар, Дмитро, Іван, Іван, Микола, Тихон, Ян.

За інформацією interfax.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------  

У ХМІЛЬНИКУ ПІДПИСАЛИ МІЖНАРОДНИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ У СФЕРАХ ОСВІТИ ТА СПОРТУ

Сподобалась новина - поділись нею з іншими.%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини