Астрологічний гороскоп на тиждень

Астрологічний гороскоп на тиждень

ОВЕН (21.03-20.04). Тиждень повний різноманітними подіями, метушливий та непередбачуваний. Відкладіть доленосні рішення, займіться поки творчістю або особистим життям. Можете розраховувати на допомогу друзів. У вихідні бажано не розповідати про себе багато зайвого, інакше це послужить приводом для інтриг і пліток. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - п'ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тримайтеся подалі від занадто звабних і привабливих проєктів. Егоїзм гарний у міру, інакше можуть виникнути певні труднощі при спілкуванні з родичами та друзями. Добре б якось регулювати перепади свого настрою. Обсяг роботи у вихідні загрожує збільшитися, настає спекотлива пора. Сприятливий день - середа, несприятливий день - четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви відчуєте, що доля дає вам шанс кардинально змінити своє життя й одержати те, чого ви так давно прагнули. Вам пощастить в справах і в коханні. Ваші плани почнуть здійснюватися, якщо ви почнете діяти. У вихідні мобілізуйте волю й доведіть початі справи до кінця. Краще цей час провести подалі від шуму й метушні. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - субота.

РАК (22.06-23.07). Гарний настрій супроводжуватиме вас весь тиждень. Усередині вас назрівають серйозні зміни, але поки ваш новий вигляд неясний, утримуйтеся від відвертих розмов. Ви по-новому подивитесь на звичні речі. Не у ваших силах вплинути на хід подій, але ви зможете підготувати себе до будь-яких несподіванок. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - вівторок.

ЛЕВ (24.07-23.08). Гарний момент для реалізації плану, який давно й довго у вас не виходив. Зробіть рішучий крок вперед. Збільште число контактів і корисних ділових зустрічей. Саме зараз ви можете знайти надійних союзників у важливій справі. У вихідні постарайтеся більше часу приділити дітям і близьким людям. Сприятливий день - середа, несприятливий день - п'ятниця.

ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно сконцентруватися на своїй роботі. Чим зосередженіше і сумлінніше ви будете її виконувати, тим кращим буде результат, і тим більше ви одержите задоволення від своєї праці. Реалістично дивіться на ситуацію в особистому житті, аби не розчаруватись. Зберігайте душевну рівновагу, тільки так ви вбережете себе від стресів. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вас, схоже, будуть роздирати внутрішні протиріччя. Можливе виникнення непередбаченої ситуації, яка буде сприяти зміні ваших планів. Вас може очікувати успіх у діловій сфері, ловіть удачу, будьте на гребені хвилі. Не забувайте про особисте життя. Нове знайомство у вихідні може подарувати вам кохання. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам захочеться почувати себе незалежною та  потрібною людиною. У вас чудово вийде поєднати ці бажання. З'явиться можливість з легкістю вирішити хвилюючі вас проблеми. Не варто сидіти вдома, виберіться до друзів, влаштуйте побачення і відпочиньте. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - середа.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Якщо дотримуватися стратегії співробітництва з усіма, ви доб'єтеся успіху. Ви будете зустрічатися з потрібними людьми й пізнавати багато цікавого й корисного для себе. Активно справляючись з проблемами навколишніх, не забувайте про рішення своїх завдань. У вихідні багато перешкод втратять свою силу й перестануть вас турбувати. Сприятливий день - четвер, несприятливий день - вівторок. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Краще не планувати вирішення життєво важливих завдань, не час щось змінювати. На роботі будьте зібраними і пунктуальними. Імовірна напруга у відносинах з керівництвом. Можуть виникнути невеликі, але відчутні сімейні проблеми. Краще нікуди не поспішати, подумайте, перш ніж щось сказати або почати якісь дії. Сприятливий день - п'ятниця, несприятливий день - субота.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви з легкістю розберетеся й з роботою, і з особистим життям. Головне - бути уважнішими до нових ідей. Вдалий період для пошуків і змін,  а також зміни роботи. А от фінансовими проблемами займатися поки не варто, як і брати кредит. У вихідні можлива несподівана, але своєчасна допомога від рідних. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день - четвер.

РИБИ (20.02-20.03). На вас може навалитися вантаж численних проблем. У партнерських відносинах можуть виникнути певні труднощі, винуватців шукайте по обидва боки. Але привселюдно визнати свої помилки, швидше за все, доведеться саме вам. Вихідні краще провести зі своєю родиною на природі. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день - середа.

%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини