!["Битва районів" у Хмільнику добігає кінця: сьогодні ввечері відбудеться фінал](/system/posts/covers/000/003/858/home/photo_2022-08-30_11.51.06_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?1707084769)
Вчора на міському стадіоні відбувся ще один етап "Битви районів", - повідомляють Життєві обрії.
У змаганнях беруть участь 6 команд з мікрорайонів нашого міста та "Уланівська ОТГ". Результати восьмого дня "Битви районів": "Сидориха" 5:8 "Електромережі", "Порубинці" 6:11 "Уланівська ОТГ", "Сидориха" 6:12 "Слобода-Газове господарство", "Вугринівка" 1:5 "Уланівська ОТГ".
Фінальні ігри за 3-4 та 1-2 місця будуть зіграні сьогодні о 17:00 та 18:00 відповідно.
Усі охочі можуть зробити пожертвування до скриньки для збору коштів, усі гроші будуть передані на купівлю квадрокоптера нашим хмільничанам-захисникам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
РЕЗУЛЬТАТИ ВЧОРАШНЬОГО ІГРОВОГО ДНЯ "БИТВИ РАЙОНІВ" У ХМІЛЬНИКУ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)