![Де відпочити цього літа у Хмільнику?](/system/posts/covers/000/003/713/home/basejn_zagalnyj_vyglyad_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?1707084656)
Літо в самому розпалі! Незважаючи на вторгнення окупантів та повномасштабну війну з росією, кожен з нас потребує відпочинку.
Редакція газети "Життєві обрії" підготувала добірку місць для відпочинку у Хмільнику в цей важкий час.
Для тих, хто любить прогулянки, для відпочинку чудово підійдуть парки нашого курортного міста.
Парк імені Шевченка є справжньою окрасою Хмільника. Чого тут тільки не побачиш: озеро, альтанки на воді, екзотичні тварини, підвісний місток для дітей, спортивний майданчик, скейт-майданчик та багато іншого. До того ж, тут можна придбати солодощі для дітей та посмакувати кави або відвідати кафе.
Також можна відвідати парки міських санаторіїв: профспілкового санаторію "Хмільник", залізничний санаторій, або ж санаторій "Радон".
Якщо ви хочете провести час з дітьми, хорошим варіантом буде завітати до кафе «Лофт» або ж «Екотаун». У «Лофт» можна скуштувати піцу та замовити суші. Адреса кафе «Лофт»: місто Хмільник, вулиця 1-го Травня, 44.
В «Екотауні» постійно проводять заходи для дітей, до того ж тут смачні страви, а також можна відвідати спортзал, перукарню, салон краси а також СПА. Адреса «Екотаун»: місто Хмільник, вулиця 1-го Травня, 40.
Для любителів суші рекомендуємо відвідати ресторан японської кухні «Суші-Ма». Всередині закладу можна відчути атмосферу Японії, скуштувати неймовірно смачні суші, або ж зробити замовлення з доставкою. Ресторан знаходиться за адресою: місто Хмільник, вулиця Соборності, 6.
Для тих, хто полюбляє погрітися на сонці та поплавати, чудово підійде басейн у ресторані Коктебель. Знаходиться за адресою: місто Хмільник, вулиця Курортна, 2 ж.
Звичайно, в нашому чудовому Хмільнику є ще багато цікавих місць для відвідування, тому кожен зможе вибрати собі відпочинок до смаку.
Всупереч війні українці мають продовжувати працювати, відпочивати, жити та насолоджуватися життям. Ми маємо пам`ятати, що ворог прагне знищити не лише фізично, а й психологічно. Бажаємо всім гарного відпочинку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)