![Директорку Хмільницького терцентру соціального обслуговування провели на заслужений відпочинок](/system/posts/covers/000/006/084/home/x2vlHp4mmMaQd2T.jpeg?1710840159)
Багаторічна директорка територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Хмільницької міської ради Наталія Вепрінцова залишила відповідальну посаду та пішла на заслужений відпочинок, - повідомляє Хмільницька міська рада.
Наталія Степанівна розпочала свій трудовий шлях у соціальній роботі з серпня 2003 року - спочатку на посаді соціального працівника, згодом із серпня 2010 року очолила відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а з жовтня 2014 року по цей час працювала директоркою територіального центру соціального обслуговування м.Хмільника.
Міський голова Микола Юрчишин разом із колегами-кураторами соціального напрямку подякував Наталії Степанівні за багаторічну доброчесну роботу, організовану територіальним центром для людей у потребі.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)