Ірина Борзова: «Шлях України до миру не легкий, та вимагає комплексного підходу»

Ірина Борзова: «Шлях України до миру не легкий, та вимагає комплексного підходу»

За десять років агресії проти України й понад два роки повномасштабної війни, росіяни не змогли зламати українську стійкість. Наша боротьба за незалежність і територіальну цілісність триває. Шлях України до миру не легкий, вимагає комплексного підходу, та тільки в єдності ми переможемо ворога. На цьому наголошує Ірина Борзова, народна депутатка України, голова Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

«Окупанти відчули всю силу українського війська. ЗСУ героїчно тримають оборону і не дають ворогу захопити всю територію України. Наші воїни продовжують захищати життя українців і виборювати мир на нашій землі», - говорить Ірина Борзова.

Народна депутатка зазначає, що попри постійні ворожі атаки, Україна від початку 2024 року має перемоги.

«З початку цього року Сили оборони України збили 14 російських літаків, серед яких ракетоносії, винищувачі-бомбардувальники й літаки дальньої радіолокаційної розвідки А-50.

Україна потопила, вивела з ладу третину всіх російських військових кораблів у Чорному морі. Знищено або пошкоджено більшість великих десантних кораблів ворожого флоту у Чорному морі, які відігравали значну роль у логістиці війни. Росія не може розгорнути діяльність свого флоту у західній частині Чорного моря і змушена виводити кораблі з окупованого Криму на кавказьке узбережжя», - зазначає Ірина Борзова.

Вона також нагадала, з початку 2024 року Україна повернула з російського полону 537 наших військовослужбовців.

«Україні вдалось відновити заблоковані москвою обміни полоненими. Не припиняємо роботу у цьому напрямку.

Разом з колегами звернулися до генерального секретаря ООН та закликали міжнародні інституції, передусім ООН та Міжнародний Комітет Червоного Хреста, активізувати зусилля для повернення в Україну військовополонених захисників та всіх, хто сьогодні перебуває за ґратами російського терористичного режиму», - повідомила народна депутатка.

Робота на міжнародному рівні

«Президент України Володимир Зеленський підписав сім безпекових угод - з Великою Британією, Канадою, Німеччиною, Францією, Італією, Данією і Нідерландами.

29 лютого Європейський парламент ухвалив резолюції на підтримку України, закликав до посилення санкцій, запровадження нових обмежень і суворого контролю за їх дотриманням.

19 березня відбулось засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн», де обговорювалися питання збільшення виробництва озброєння, забезпечення ППО України - всього, що стосується потреб України у ракетах. Вже у квітні отримаємо мінімально необхідну кількість боєприпасів.

Європарламент ухвалив рішення про надання 50 млрд євро Україні, також просувається питання надання 60 млрд доларів Конгресом США.

Міжнародний суд ООН ухвалив позитивні рішення у справах за позовами України проти російської федерації», - розповіла Ірина Борзова.

Народна депутатка повідомила, що Україна готується до Глобального саміту миру на рівні лідерів держав, який відбудеться у Швейцарії, за участі понад 100 країн. Метою саміту є залучення цивілізованих країн світу до активної участі у реалізації Формули миру Президента України Володимира Зеленського.

«Я дякую всім, хто працює заради нашої держави й людей. Дякую всім, хто б’ється заради України. Слава Україні!», - говорить Ірина Борзова.

Підписуйтесь на телеграм канал Gazetahm.org
%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0

Схожі новини