![Хмільничанка відзначала свій 99 день народження](/system/posts/covers/000/004/518/home/photo_2022-12-28_11.31.27_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?1707085327)
24 грудня жительці Хмільницької громади Литвинюк Марії Яківній виповнолося 99 років, - повідомляють Життєві обрії.
Допис про це опублікували у Хмільницькій міській раді.
Життя цієї мудрої та досвідченої жінки наповнене не лише радісними сімейними подіями, але й складними випробуваннями долі, адже їй довелося пережити воєнні лихоліття і труднощі післявоєнної відбудови.
Народилася Марія Яківна 24 грудня 1923 року. Коли юній дівчині було 18, у 1941 році її насильно вивезли до Німеччини, де вона три роки пережила жахіття концтабору.
Полегшення настало лише тоді, коли її відправили у місто Краків - у ветлікарню. Там Марія знаходилася півроку – допомагала ветлікарям лікувати коней.
По завершенні жахливої війни, молода дівчина повернулася додому – у рідний Хмільник. Згодом Марія Литвинюк вийшла заміж і свій трудовий стаж віддала праці на пошті.
Тихе сімейне життя з коханим чоловіком подарувало їм двох люблячих діток, а вони обдарували онуками та одним правнучком, які огорнули своєю ніжністю, турботою і любов'ю.
Поважну довгожительку привітали заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення з соціальних питань Людмила Перчук та начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян Елла Цимбалюк.
Гості подякували іменинниці за невтомну працю, життєву стійкість і мудрість, побажали в доброму здоров’ї зустріти 100-річний ювілей, вручили вітальну листівку та квіти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ХМІЛЬНИЧАНЦІ СТОРОЖУК ПАРАСЦІ ІВАНІВНІ ВИПОВНИЛОСЯ 104 РОКИ
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)