![Хмільничанка Юліана Липень - переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури](/system/posts/covers/000/005/036/home/viber-2023-04-27-14-11-43-542-1-1.jpeg?1707085763)
25 квітня 2023 року на базі Вінницької академії безперервної освіти в онлайн форматі проходив IV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури, у якому Липень Юліана, учениця 11 класу ліцею №1 м. Хмільника, виборола І місце серед 34 учнів, - повідомляють Життєві обрії.
Олімпіада, проводилась в два тури: письмовий – тест з граматики, усний – монолог учасника з теми, яку визначає журі.
Юліана продемонструвала глибокі знання з предмета, отримала високі бали та заслужену перемогу. Шлях до Олімпу був непростим, але енергійна, здібна та невтомна учениця щороку мала призові місця на предметних олімпіадах, неодноразово перемагала у різних творчих конкурсах. Вона систематично і наполегливо працює, є відмінницею у навчанні та ініціатором багатьох ідей, впевнено йде до поставленої мети. Перемозі учениці радіє і її вчителька Ірина Романюк. У всіх своїх починаннях Юліана відчуває підтримку батьків.
Учасників олімпіади привітав Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Даміян Черчинський, перший проректор з науково - методичної роботи КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” Ольга Рябоконь, начальник Дрогобицької філії Державної наукової установи “Інститут модернізації і змісту освіти” Марія Мацькович.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:---------------
ДІВЧАТА З ХМІЛЬНИКА СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ VII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "НОВІ В МЕДІА"
УЧЕНИЦЯ ХМІЛЬНИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 БЕВЗ ДАРʼЯ - ПРИЗЕРКА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ
Підписатись на телеграм канал Gazetahm.org
Сподобалась новина - поділись нею з іншими.
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)