Хмільничани показали гарний результат на спортивних іграх в Ладижині

Нещодавно у Ладижині організували обласні спортивні ігри Вінниччини на підтримку ЗСУ «Найкраща міська спортивна громада Вінниччини 2024 серед територіальних громад».

Захід відбувся з нагоди 74-й річниці з дня утворення спортивного товариства «Колос». Команді-переможцю нададуть право представляти Вінниччину на всеукраїнських змаганнях серед міських громад у Берегове на Закарпатті. Тож, 10 громад змагалися у семи видах спорту, а кращі з кращих отримали кубки, медалі та цінні призи.

Наші хмільничани також брали участь у спортивних змаганнях. Їх суперниками були фізкультурники з Тульчинської, Погребищенської, Могилів-Подільської, Липовецької, Ладижинської, Іллінецької, Гайсинської, Бершадської, Барської громад. Хмільничани показали хороші результати у гирьовому спорті до 78 кг, де посіли друге місце. Також наші хлопці посіли друге місце з чоловічого тенісу.