![Хмільничанин Роман Кашпур - переможець «Ігор Героїв»](/system/posts/covers/000/001/889/home/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD_%D0%9A%D0%B0%D1%88%D0%BF%D1%83%D1%80.jpg?1707083323)
В черговий раз у хмільничан з’явився привід пишатися своїми земляками, які не тільки захищають нашу Батьківщину від агресора, а й, повернувшись з війни, своїм прикладом надихають інших до звершень та перемог. Одним з таких є Роман Кашпур – ветеран російсько-української війни, який внаслідок поранення втратив ступню, але не втратив сили духу. Ми вже не одноразово розповідали про цього відважного хлопця на сторінках нашої газети. В березні 2020 року ветеран став переможцем Всеукраїнських змагань із кросфіту «Ігри героїв».
«Ігри Героїв» – це ініціатива, яка об’єднує ветеранів та людей з інвалідністю через популяризацію здорового способу життя. “Ігри” були започатковані 21 травня 2016 року та проводяться серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю.
Після перемоги в минулому році Роман не став зупинятися на досягнутому. Цілий рік готувався до наступних «Ігор».
Цього року «Ігри героїв» проводилися з 14 по 28 березня, але, зважаючи на крантинні обмеження, відбувалися в онлайн-режимі. Кожен учасник повинен був зареєструватися на сайті спортивної платформи «Winwod», вибрати змагання, у якому хоче взяти участь, виконати його у спортивному залі під відеозапис. Організатори змагань і сертифіковані судді з кросфіту перевірили відео всіх учасників та визначали переможців та призерів. З 9-ти заявлених дисциплін Роман зареєструвався та прийняв участь в 4-х: жим штанги лежачи, кросфіт, підтягування, поштовх гирі довгим циклом. За результатами змагань Роман зайняв три перших місця та п’яте місце у заявлених ним дисциплінах, а саме: 5-е місце жим штанги лежачи (100 кг), 1-е місце кросфіт, 1-е місце підтягування (55 повторень) та 1-е місце поштовх гирі довгим циклом (61 повторення).
Свою перемогу сильний духом герой присвятив своєму чотиримісячному синові, який всі дні знімального процесу активно вболівав за свого тата крізь сон на руках у мами Юлії.
Колектив редакції вітає Романа з перемогою, бажаємо нових звершень і перемог успіхів у здійсненні найзаповітніших мрій, любові та такої ж сильної підтримки від сім’ї ще на довгі щасливі роки.
Поділитися:
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_4s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707214499)
Схожі новини
![%d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0 %d0%b2%d1%96%d0%b7%d0%b8%d1%82%d0%ba%d0%b8 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f](/system/settings/promo_cover_1s/000/000/001/home/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%B2%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B8_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?1707232217)
Популярні новини
![%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%be%d1%81%d0%ba%d0%b0 %d1%81%d0%b0%d0%b8%cc%86%d1%82 %d1%80%d0%b5%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%bc%d0%b0](/system/settings/promo_cover_3s/000/000/001/home/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%81%D0%B0%D0%B8%CC%86%D1%82_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0.jpg?1707238070)